عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز آذرماه در گلستان برگزار می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه؛

بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز آذرماه در گلستان برگزار می شود

بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز آذرماه در گلستان برگزار می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به اینکه درسال جاری بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز آذرماه در گلستان برگزار می شود، اظهار کرد: اصحاب رسانه در خصوص اطلاع رسانی اجلاس نماز به مردم همکاری خوبی داشته باشند تا اجلاس با مدیریت خود مردم برگزار شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، مهندس عبدالرضا چراغعلی ظهر امروز 16 مرداد در نشست خبری بیست و هشتمین اجلاسیه سراسری نماز با موضوع ( نماز و مدارس) ضمن تبریک 17 مرداد روز خبرنگار تصریح کرد: برای ایجاد تحول در مقوله نماز  و نمازخوانی نیازمند نهضت و جنبش اجتماعی هستیم که نقش آفرینی  رسانه ها برای ترویج بیشتر این واجب الهی ضروری است.
وی افزود: شش کمیته شامل کمیته علمی با مسئولیت دانشگاه آزاد، کمیته فرهنگی با مسئولیت آموزش و پرورش، کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات با مسئولیت صداوسیما، کمیته پشتیبانی با مسئولیت مدیریت و برنامه ریزی استان، کمیته ارزیابی و کمیته انتظامی و امنیتی زیر گروه ستاد این اجلاس تشکیل شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به اینکه در این اجلاس به موضوع دانش اموزان توجه بیشتری خواهد شد خاطر نشان کرد:جهت برگزاری هرچه مطلوب تر این اجلاس، باید از ظرفیت دستگاه ها و سازمان های مسئول، سازمان های مردم نهاد، ائمه جمعه و هیئت های مذهبی استفاده کرد.
مهندس چراغعلی یادآور شد: اجلاس سراسری نماز، کشوری و بین المللی بوده و مختص استان گلستان نیست و مقامات عالی کشور در این اجلاس حضور پیدا خواهند کرد.
معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه خبرنگاران منادی اجلاس در کشور هستند گفت: بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز با موضوع نماز و مدرسه متاثر از تاکیدات مقام معظم رهبری به میزبانی استان گلستان برگزار می شود.
منصورسرگزی با تاکید بر اینکه مسئولان در برگزاری این اجلاس همکاری داشته باشند، اظهارکرد: با برگزاری این اجلاس نماز به عنوان روح حیات بخش در مدارس تقویت شود و دانش آموزان به این سمت علاقمند شوند.


ارسال کننده خبر : معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0