عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » رصد کارگاه های تولیدی زمینه ساز حل مشکلات آنان می شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی در کار گروه تسهیل استان در مینودشت:

رصد کارگاه های تولیدی زمینه ساز حل مشکلات آنان می شود

رصد کارگاه های تولیدی زمینه ساز حل مشکلات آنان می شود

 

 

 

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان با مهم دانستن موضوع اشتغال و رونق تولید گفت : برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان‌ها محاسن زیادی دارد و رصد کارگاه های تولیدی خرد و کلان، بررسی مشکلات از نزدیک و کوتاه شدن پروسه رسیدگی زمینه ساز حل مشکلات واحدها می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مینودشت، ابراهیم کریمی در دویست و چهل و چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان در شهرستان مینودشت تصریح کرد: در این جلسات فرمانداران شهرستان‌ها نسبت به مشکلات و موضوعات مطرح شده حساس تر می‌شوند و حضور مدیران کل مربوطه و مدیران عامل بانک‌ها ضمن ایجاد راه حل برای بسیاری از مشکلات، باعث دلگرمی تولیدکنندگان نیز می‌شود.

وی افزود: در این رابطه با توجه به برگزاری سه جلسه کارگروه رونق تولید در شهرستان‌های بندرگز ، آزادشهر و گمیشان ، اکثر مصوبات انجام شده در مراحل نهایی و اجرایی می‌باشد که می تواند به معنی واقعی کلمه رونق تولید را به همراه داشته باشد و چرخ توسعه اقتصادی گلستان را با شتابی بیش از پیش به حرکت در بیاورد.

ابراهیم کریمی با اشاره به اصلی‌ترین مشکل تولیدکنندگان عنوان کرد: مهمترین مشکلاتی که واحدهای تولیدی با آن دست به گریبان هستند شامل معوقات بانکی، بدهی به سازمان‌های تامین اجتماعی و مالیاتی است که بخش عمده آن با تعاملاتی که موردنظر مجموعه استانداری گلستان است ، با اقدامات مناسب در مسیر حل شدن می باشد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان یادآور شد: با وجود همه مشکلاتی که دولت در حوزه‌های اقتصادی ناشی از تحریم‌ها با آن روبروست، روند اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان تسهیل شده و از این رو مشکل خاصی نیست و دولت نیز تمام تلاش خود را دارد با تامین منابع مورد نیاز ، بخش تولیدی کشور را مورد حمایت قرار داده و این رویه رو به رشد را حفظ نماید.

وی ادامه داد: در همین رابطه اعطای بیش از سه هزار میلیارد ریال تسهیلات برای رونق تولید در استان گلستان گواه توجه و نگاه ویژه دولت به بخش تولیدی در سال جاری است.

همچنین در این جلسه مدیر کل صنعت معدن تجارت استان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان گلستان ، گفت : طی سالجاری بیش از سه هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در گلستان پرداخت شده است .

حسین طلوعیان افزود: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با هدف رونق تولید و اشتغال ، تا کنون مشکلات بسیاری از واحدهای تولیدی را مرتفع کرده است و برگزاری جلسات این کارگروه در شهرستانها نیز سبب توجه و تمرکز بیشتر بر واحدهای تولیدی موجود در سطح استان خواهد گردید که یقینا رفع مشکلات آنها را در پی خواهد داشت .

لازم به ذکر است دراین جلسه که با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی و مدیران عامل بانک های استان همراه بود، طباطبایی فرماندار مینودشت گفت: موضوع اصلی کشور اشتغال و رونق تولید است و باید با همه توان در جهت رفع موانع تولید تلاش نمائیم.

گفتنی است در این جلسه مسائل و مشکلات 12 واحد تولیدی با حضور مسئولین این دستگاه مطرح و پیرامون رفع آن تصمیم گیری صورت پذیرفت و اعضا کارگروه از 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی مینودشت بازدید بعمل آوردند.

 

رصد کارگاه های تولیدی زمینه ساز حل مشکلات آنان می شود

 

رصد کارگاه های تولیدی زمینه ساز حل مشکلات آنان می شود

 

رصد کارگاه های تولیدی زمینه ساز حل مشکلات آنان می شود

 

رصد کارگاه های تولیدی زمینه ساز حل مشکلات آنان می شود

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری مینودشت
تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : مینودشت
  • بازدید : 55
  • کد خبر : 69554