عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برای دستیابی به آنچه لیاقت نظام جمهوری اسلامی و مردم است باید همه تلاش کنیم

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار در مراسم افتتاح متمرکز پروژه های دهه فجر شهرستان رامیان:

برای دستیابی به آنچه لیاقت نظام جمهوری اسلامی و مردم است باید همه تلاش کنیم

برای دستیابی به آنچه لیاقت نظام جمهوری اسلامی و مردم است باید همه تلاش کنیم

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ضمن اشاره به بخشی از پیشرفتهای علمی، اقتصادی و نظامی کشور خاطر نشان کرد: باید تلاش نمائیم با کمک همه مسئولین و جوانان و ملت بین علوم و فنون و نیازمندیهای جامعه ارتباط معقول و هم افزایی ایجاد نموده تا به آنچه که لیاقت نظام جمهوری اسلامی و مردم است دست پیدا کنیم.

عزیزه امامی در مراسم افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزای شهرستان رامیان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب تصریح کرد: در گام دوم انقلاب معظم له به بینش، علم، دانش و پژوهش تاکید فرمودند و همه ما باید تلاش نمائیم تا با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حس خودباوری را در بین جوانان تقویت نموده و با همدلی ملت و دولت بتوانیم در کنار هم با آرامش و امنیت زندگی نمائیم.
امامی سپس با اشاره به برخی از پتانسیل های فرهنگی، اقتصادی، گردشگری و تاریخی شهرستان رامیان افزود: با وجود این پتانسیل ها در شهرستان باید تلاش نمائیم تا همکار مردم فرصت های اشتغالزایی را در شهرستان بالا برده و زمینه ساز رونق اقتصادی شهرستان شویم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار در پایان ضمن دعوت از تمامی اقشار شهرستان به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن خاطر نشان کرد: 22 بهمن روز وحدت و نشاط عمومی بوده و حضور پرشور مردم در راهپیمایی این روز یاس و ناامیدی دشمنان نظام را به دنبال خواهد داشت و این روز مقدمه ای برای حضور حداکثری مردم در روز 2 اسفند ماه در پای صندوقهای اخذ رای خواهد بود و باید زمینه حضور مردم از هر قشر و سلیقه سیاسی را در روز انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی فراهم نمائیم.
حمید رضا چوبداری فرماندار شهرستان رامیان نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب و شهدای عزیز این مرز و بوم مشروعیت هر نظامی را بیش از هر مولفه دیگری منوط به حضور و نقش مردم در حمایت از آن نظام بیان داشت .
وی خاطر نشان کرد: در دورانی که ظلم و ستم شاهنشاهی به اوج رسیده بود و مردم در نهایت سختی و استبداد به سر می بردند روح مسیحایی حضرت امام (ره) در کالبد جامعه دمید و انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام (ره) و پشتوانه حضور مردم به پیروزی رسید.
فرماندار و رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان در ادامه انقلاب اسلامی ایران را متمایز از انقلابهای دیگر دانسته و افزود: نقش پر رنگ رهبری عالم دینی و آموزه های دین اسلام در پیروزی انقلاب وجه تمایز این انقلاب با سایر انقلابهای جهان است و همچنین اگر پشتوانه حضور مردم نباشد نمی توان آینده ای درخشان را برای هر نظامی متصور شد و در شرایط کنونی جامعه و در پیش داشتن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باید تلاش نمائیم تا زمینه حضور پرشور و شعور مردم را در انتخاباتی سالم فراهم نمائیم و مردم فهیم جامعه ما در طی 40 سال گذشته ثابت کرده اند که زمانی نیاز به حضورشان بوده حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران دریغ نکرده اند.
رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان رامیان در پایان دهه فجر را فرصت مغتنمی دانست تا خدمات دولت را به مردم معرفی نمائیم.
شایان ذکر است در این مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی  118 پروژه عمرانی ،اقتصادی و اشتغالزای شهرستان با اعتبار بالغ بر 434 میلیارد ریال و اشتغالزایی 48 نفر صورت پذیرفت.

برای دستیابی به آنچه لیاقت نظام جمهوری اسلامی و مردم است باید همه تلاش کنیم

 

برای دستیابی به آنچه لیاقت نظام جمهوری اسلامی و مردم است باید همه تلاش کنیم


ارسال کننده خبر : فرمانداری رامیان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : رامیان
  • بازدید : 122
  • کد خبر : 70183
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.