عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مدیران دولت سیزدهم باید انقلابی و مردمی باشند

معاون سیاسی استاندار گلستان در آئین معارفه و تکریم فرماندار کلاله؛

مدیران دولت سیزدهم باید انقلابی و مردمی باشند

 

مدیران دولت سیزدهم باید انقلابی و مردمی باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار کلاله گفت:در مرامنامه دولت سیزدهم و استانداری دکتر زنگانه، مدیر باید انقلابی و مردمی باشد.

سید علی مهاجر ادامه داد:منظور از انقلابی یعنی اینکه؛مدیر ما باید گوش به فرمان ولی فقیه و عامل به اوامر او، اعتقاد به خداوند و وعده های الهی داشته و محور وحدت در جامعه باشد. 
وی گفت : جلسه امروز جلسه انتقال قدرت نیست، جلسه خداقوتی به یکی و پذیرش مسئولیت به فردی دیگر است و دعا می کنیم عاقبت به خیری برای همه ما رقم بخورد.
سید علی مهاجر همچنین گفت:فرماندار بعنوان مدیر اجرایی شهرستان  فارغ از وابستگی به قومیت و مذهب در حوزه وحدت باید تلاش کند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان در ادامه بیان داشت: برای حل مشکلات ضرورت دارد؛ مسئولان، مردم، نخبگان، خیرین و دلسوزان، به فرزند شهید شیبک که سکان سخت و سنگینی دارد؛ کمک نمایند.
وی در پایان مطالبش گفت: انشاءالله بتوانیم فاتح قلب ها باشیم نه مسئولیت ها.
همچنین در این مراسم محمد ابراهیمی تودرواری فرماندار سابق در سخنانی به ارائه گزارش از اجرای پروژه ها در عرصه های عمرانی خدماتی واقتصادی و زیرساخت های توسعه شهرستان در ۱۷ ماه مسئولیت خود پرداخت و گفت: وقتی مسئولیت پذیرفتم خود را در مقابل مردم، خون شهدا و آرمان های انقلاب مسئول دانستم؛ لذا با اشراف به مشکلات مردم با همراهی نماینده مردم در مجلس، بصورت جهادی و با برنامه،  پیگیر کار بوده ام.
ابراهیمی تودرواری با تشکر از خانواده شهدا، بسیجیان، ائمه جمعه، مردم، مدیران و شوراها، بخشداران، شهرداران و دهیاران و ..گفت: زمین مناسب برای شهرک صنعتی برای سرمایه گذاری و ایجاد بستر اشتغال جوانان فراهم شد؛ با هزینه بیش از ۲۳ میلیارد تومان طرح های آبخیزداری، آسفالت جاده های روستایی چیشت خوجلر، چالجه قویجق، ساختمان تامین اجتماعی، تامین و تجهیز امکانات آموزشی، اینترنت و... به انجام رسید؛ و این وظیفه ام بوده است.
فرهاد شیبک فرماندار کلاله نیز در سخنانی اظهار داشت: خدا را شاکرم که توفیق خدمتگزاری به مردم کلاله، رنگین کمان کشور، سنی و شیعه داد تا در این شهرستان ولایت مدار با ظرفیت های کشاورزی و گردشگری و... داد.
فرماندار جدید کلاله گفت: انشاءالله با کمک همه معتمدین مسئولین جوانان و نخبگان بر اساس نقشه راه ترسیمی استاندار؛ تلاش می کنیم با نگاه به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری بتوانیم گرد محرومیت را از منطقه برداریم.

مدیران دولت سیزدهم باید انقلابی و مردمی باشند

 

مدیران دولت سیزدهم باید انقلابی و مردمی باشند

 

مدیران دولت سیزدهم باید انقلابی و مردمی باشند

 

مدیران دولت سیزدهم باید انقلابی و مردمی باشند

 

مدیران دولت سیزدهم باید انقلابی و مردمی باشند

 


 

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.