عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مدیران باید در کنار مردم حاضر باشند/هویت مستقل انقلاب اسلامی برای آمریکایی‌ها غیرقابل تحمل است

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران در جلسه شورای اداری استان گلستان؛

مدیران باید در کنار مردم حاضر باشند/هویت مستقل انقلاب اسلامی برای آمریکایی‌ها غیرقابل تحمل است

 مدیران باید در کنار مردم حاضر باشند/هویت مستقل انقلاب اسلامی برای آمریکایی‌ها غیرقابل تحمل است

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار کرد:اگر بخواهیم در جامعه موفق باشیم باید بین مردم و در کنار مردم باشیم و مدیران باید بین مردم و در کنار مردم حاضر باشند و برای مردم خدمت کنند
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان حجت‌الاسلام‌‌حسین طائب عصر امروز چهارشنبه ۹ آذر در جلسه شورای اداری استان گلستان با حضور استاندار ، فرمانده سپاه نینوا و دیگر مدیران ارشد استان، با اشاره به فرامین رهبر معظم انقلاب در یک ماه گذشته خاطرنشان کرد: دشمن معتقد است ایران از نظر منطقه‌ای به عنوان یک بازیگر مهم در منطقه حضور دارند و در تلاش برای پیشرفت داخلی است و انقلاب اسلامی در حال قدرتمند شدن است.
وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها با مشکلات فرزندان بدون سرپرست مواجه هستند و گزارش‌های رسمی نشان می‌دهد ۸۰ درصد این افراد در جمعیت واگرا هستند که تا چند سال دیگر به سن بلوغ می‌رسند و به تهدید برای آنها تبدیل خواهد شد.
وی افزود: آنها معتقدند اگر امروز مباحث منطقه‌ای خود را حل نکنند توان نظامی خود را باید وارد کشورشان کنند تا این بحران را حل کنند و این جمعیت واگرا به یک چالش بزرگ اقتصادی، بهداشتی، بیمه و رفاه مردم تبدیل خواهد شد.
حجت‌الاسلام‌ حسین طائب تصریح کرد:آمریکا معتقد است اگر تا سال ۲۰۲۵ مشکلات داخلی خود را حل نکند همانند شوروی فرو خواهد ریخت و معتقدند خاور میانه را باید تصرف کنند و مسیر این تصرف تغییر دور تا دور ایران و تصرف ایران است.
وی اضافه کرد: آمریکا در برآوردهای امنیتی خود معتقد است جنگ سرد به پایان رسیده و با چالش بزرگ تغییر آب و هوایی، جنگ غذا، بیماری‌های واگیر، تروریسم، کمبود انرژی و تورم روبرو است.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه بیان کرد: آمریکا در جدیدترین سند امنیتی خود معتقد است چین در قدرت در حال مبارزه با آمریکا است و در دومین تهدید روسیه را مهم می‌داند و معتقد است روسیه هنوز می‌تواند بی‌ثباتی را به نقاط مختلف منطقه منتقل کند.
حجت‌الاسلام‌ حسین طائب تصریح کرد: آمریکا بر این اعتقاد است باید در منطقه امنیت اسراییل و نفت منظقه را حفظ کند تا بتواند بحران‌های منطقه‌ای و چالش‌های داخلی خود را کنترل کند.
وی اضافه کرد: ما اطلاعات داشتیم که از اردیبهشت ماه آمریکایی‌ها و اسراییلی‌ها در تلاشند در سال ۱۴۰۱ اغتشاشات را اجرایی کنند.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: با اتفاقی که برای خانم مهسا امینی اتفاق افتاد حرکت را جلو انداخت و نظمی که چیده بودند بهم ریخت چون آنها بنا داشتند با نارضایتی‌های صنفی، موضوع را به حجاب بکشانند و در نهایت با نا امن کردن داخل از طریق نظامی وارد عمل شوند و در نهایت با باز کردن درب زندان‌ها شرایط را به سمتی پیش ببرند که دست برنده را در امتیاز‌گیری داشته باشند.
طائب گفت: آنها به دنبال بی‌ثباتی، اغتشاش، چالش ایران با مسائل حقوق بشری و ... رفتند و موفق نشدند و امروز گزارش‌ها حاکی است که برآورد سازمان سیاه اشتباه بود.
وی اضافه کرد: گزارش آمریکایی‌ها بر این است تمام پیش‌بینی سازمان سیا در موضوع حجاب، مسائل معیشتی و فرهنگی، تقابل‌های سیاسی و اجتماعی در ایران اشتباه بوده و شکست خوردند اما آنها پایان عملیات ندادند چون زمانی برای از دست دادن ندارند و باشد چالش‌های روبرویشان یعنی ایران، روسیه و چین را حل کنند.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: برنامه آمریکایی‌ها این است که ایران نفت خام بدهد دارو بگیرد و در آینده نفت بدهد آب بگیرد و این مسیر را می‌خواهند با جنگ ترکیبی اجرایی کنند.
طائب تاکید کرد: آمریکا به دنبال این است  با جنگ کلاسیک، خبررسانی دروغ، جنگ دادگاهی، جنگ مجازی و ... جنگ نرم و جابجایی عشق و نفرت نسبت به ارزش‌های خودی و بیگانه به سراغ مردم ایران بیاید.
وی اضافه کرد: در ۴۳ سال اخیر هویت مستقل انقلاب اسلامی، هویت دفاع مقدس و هویت خدمت برای مردم ایجاد شد و این برای آمریکایی‌ها غیرقابل تحمل است.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه بیان کرد: آمریکا به دنبال مخدوش کردن این هویت‌ها با فرآیند ۹ گانه شبهه‌افکنی، تردید در اصالت و اعتقاد، ایجاد بی‌تفاوتی در مردم، ایجاد گسست اجتماعی، تشدید نفرت و کینه، نا امنی در همه سطوح، تقابل امنیتی، سیاسی و اجتماعی، شکست اقتدار امنیتی و شکل گیری هرج و مرج اجتماعی است.
طائب گفت: دشمن با هویت‌زایی از طریق ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی با گسترش اینترنت و شبکه‌های اجتماعی و تلوزیون‌های ماهواره‌ای، تبلیغ لذت‌گرایی و سبک زندگی غربی، شبکه سازی، تولید هیجان و تخلیه هیجان با خشونت در جامعه و معرفی لیدر در کشور به دنبال فروپاشی ایران است.
وی افزود: جامعه باید تحول و پیشرفت کشور را لمس کند و باید موفقیت‌های کشور با قدرت بیشتر به مردم گفته شود.

 مدیران باید در کنار مردم حاضر باشند/هویت مستقل انقلاب اسلامی برای آمریکایی‌ها غیرقابل تحمل است

 

 مدیران باید در کنار مردم حاضر باشند/هویت مستقل انقلاب اسلامی برای آمریکایی‌ها غیرقابل تحمل است

 

 مدیران باید در کنار مردم حاضر باشند/هویت مستقل انقلاب اسلامی برای آمریکایی‌ها غیرقابل تحمل است

 بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .