عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » اجرای طرح شهید عجمیان در 810 مدرسه گلستان


اجرای طرح شهید عجمیان در 810 مدرسه گلستان

اجرای طرح شهید عجمیان در 810 مدرسه گلستان

استاندار گلستان گفت: در طرح شهید عجمیان ۸۱۰ مدرسه گلستان مورد هدف اجرای طرح است که با همت گروه‌های جهادی و استفاده از ظرفیت‌های مردمی در امر زیباسازی مدارس گلستان با نگاه به مناطق محروم اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان، علی محمد زنگانه استاندار گلستان در بازدید از اردوهای جهادی شهرستان آق قلا اظهار کرد: شما جوانان با درک بالا از شرایط و نقشه دشمن با انجام کار جهادی به تقویت وحدت اقوام گلستان کمکی شایانی کرده اید.
استاندار گلستان ادامه داد: من از تمام دانشجو معلمان که رقم زننده آینده فرزندان ما هستند تشکر کرده و این اخلاص شما به این کار جهادی برکت داده و باعث نتیجه های بیشمار آن میشود.
زنگانه بیان داشت: آموزش‌های نوین و روش های آموزشی خلاقانه ارائه شده در این اردو می‌تواند به عنوان الگوی آموزشی در مدارس استفاده شود.
وی ضمن برشمردن جهاد تبیین بعنوان مهمترین جهاد در جامعه گفت: جهاد تبیین را برای اولیا، مربیان و دیگر اعضای جامعه انجام دهید چراکه تکلیف شرعی ماست.
استاندار گلستان تاکید کرد: در طرح شهید عجمیان ۸۱۰ مدرسه گلستان مورد هدف اجرای طرح است که با همت گروه‌های جهادی و استفاده از ظرفیت‌های مردمی در امر زیباسازی مدارس گلستان با نگاه به مناطق محروم اجرا می‌شود.
وی افزود: تاکنون 890 میلیارد تومان جهت تعمیر، تجهیز، نوسازی و مقاوم سازی مدارس گلستان در دولت سیزدهم جذب شده که اقدامی بی‌سابقه است.
استاندار گلستان همچنین با اشاره به اجرای طرح شهید پورجعفر در گلستان اظهار داشت: این طرح مختص به اهدا لوازم التحریر رایگان به دانش آموزان بی بضاعت و مناطق کمتربرخوردار بوده وسهم گلستان ۴۰ هزار بسته می باشد.
 

اجرای طرح شهید عجمیان در 810 مدرسه گلستان

 

اجرای طرح شهید عجمیان در 810 مدرسه گلستان

 بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : مقسمی
  • بازدید : 139
  • کد خبر : 105292