عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » شهید رییسی به معنای واقعی مرد میدان خدمت بود/مردم با توجه به روحیات او گزینه اصلح را برگزینند

استاندار گلستان در برنامه حماسه حضور سیمای مرکز استان؛

شهید رییسی به معنای واقعی مرد میدان خدمت بود/مردم با توجه به روحیات او گزینه اصلح را برگزینند

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

شهید رییسی به معنای واقعی مرد میدان خدمت بود/مردم با توجه به روحیات او گزینه اصلح را برگزینند

استاندار گلستان با حضور در ویژه برنامه حماسه حضور سیمای مرکز گلستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و هفته قوه قضاییه و شهدای خدمت اظهار کرد: شهید رییسی به معنای واقعی کلمه مردم میدان خدمت بودند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان دکتر علی محمد زنگانه شامگاه پنجشنبه ۷ تیر باحضور در ویژه برنامه حماسه حضور سیمای استان اظهار کرد: به فرمایش مقام معظم رهبری مدظله العالی شهید رییسی خادم الرضا علیه السلام شخصیتی برخوردار از صلاح و امانت بودند، کارآزموده در مدیریت های کلان، برخوردار از دانش و تجربه در کنار فقاهت، مردمی از تبار سیادت و علم، مزین به پرهیزکاری و خردمندی، دارای بزرگترین توفیق ها جهت زنده کردن امید و اعتماد در مردم، علاوه بر حمایت از این دولت تمجید می کنم، ایشان انسانی بزرگوار و فداکار بود، ترجیح صلاح و رضایت مردم بر همه چیز ، اجازه نمی دادند حاشیه بر متن غالب سود، تلاش شبانه روزی برای پیشرفت امور، ایشان محترم، مغتنم، خدوم، پرکار، مرد عمل و مرد خدمت، کرامت قائل بودن برای مردم، بودند.
وی افزود: مردم به دنبال گزینه اصلح هستند، ما به عنوان مجریان انتخابات له یا علیه کاندیدایی حرفی نخواهیم زد اما شهید رییسی تراز جدیدی در خدمت و اخلاق سیاسی ارائه کردند و مردم با توجه به روحیات ایشان می توانند گزینه اصلح را برگزینند.
وی ادامه‌داد: در کنار شهید جمهور شخصیتی همچون شهید امیرعبدالهیان رهرو خوبی برای شهید رییسی بودند، مردی مجاهد به معنای واقعی بودند بخصوص در عرصه دیپلماسی اقتصادی، فردی پرکار، فردی قوی فعال و مذاکره کننده‌ای باهوش و قوی بودند، فردی با ابتکار بودند، ترجمان فردی قوی در دیپلماسی بودند، ذهن ایشان بگونه ای بود که مشکلات ما با لبخند دشمن حل نمی شود و تمام مناسبات را با پیروی از شهید جمهور به مناسبات سازنده بازگرداندند.
استاندار گلستان گفت:شهید جمهور و دولت مردمی بن بست شکنی های خوبی انجام دادند که یکی از آنها بن بست شکنی جزیره آشوراده بعد ۲ دهه بود که قرارداد اجرایی آن چند روز پیش منعقد گردید و برنامه های گردشگری زیادی برای آنجا داریم که با پشتیبانی دستگاه قضا و محیط زیست صورت گرفت و در واقع یکی از هدایای شهید سید ابراهیم رئیسی به مردم استان بود و علت تاخیر در اجرای آن علاج بخشی خلیج گرگان بود که با اعتبار بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان صورت گرفت.
وی ادامه داد: قرارداد اجرایی پتروشیمی به عنوان یادگار ابراهیم در گلستان به عنوان بزرگترین سرمایه‌گذاری تاریخ استان با ۳۵ همت منقعد شد .
دکتر زنگانه تصریح کرد: منطقه آزاد اینچه برون گلستان با امکان سرمایه گذاری ۵۳ همت تایید شد که می تواند منجر به ایجاد شغل های زیادی شود.
به گفته استاندار گلستان ، ما نه تنها رییس جمهور بلکه حامی بزرگ استان را از دست دادیم .
وی تاکید کرد: ایشان مصوبه شیرین سازی و زمینه تسریع در تکمیل سد نرماب را فراهم کردند تا گلستان از تک منبعی تامین آب خارج شود و البته با حفر ۱۰۰ چاه و باز مهندسی مجدد ۵۶۰ چاه چالش کم آبی استان را مرتفع کردند و بالای ۴۰ هزار متر مکعب مخزن سازی شد و فاضلاب شهر گنبدکاووس پس از ۳۰ سال با ۱۲۰۰ میلیارد تومان اجرایی شد و همه ی اینها به مدد پیگیری های شهید جمهور بود.
وی یادآور شد: حدود ۲۶ هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی ،۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه، هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزی در ۲ سفر ایشان به گلستان اعتبار ، مصوب شود.
وی گفت: در ۲ حوزه برق منطقه و توزیع برق تلاش کردیم که در حوزه اول ۳۲۰۰ میلیارد تومان افتتاح و ۹ هزار میلیارد تومان پروژه در دست اجراست و در حوزه توزیع نیروی برق بیش از ۱۴۲۰ میلیارد تومان پروژه افتتاح شد که همگی از یادگاران شهید رییسی هستند.
استاندار گلستان خاطر نشان کرد: از ۹۵ نقطه حادثه خیز استان ۵۲ نقطه با مدد ایشان در طول ۳۳ ماه مرتفع شد و بنا داریم تاانتهای ۱۴۰۴ تمامی این نقاط ایمن سازی شود و البته بیش از ۹ هزار میلیارد تومان پروژه در راهداری افتتاح شد .
وی ادامه‌داد: در حوزه ترانزیت بین المللی تردد کامیونی ما در مرز اینچه برون از صفر به ۱۶۰ کامیون رسید و سهم گلستان از صادرات کشور به ترکمنستان از ۹ به ۲۰ درصد رسید و سهم صادرات ما به قزاقستان نیز به بالای ۳۰ درصد رسید که این یعنی ایشان شخصیتی عملگرا بودند.
دکتر زنگانه تصریح کرد: در حوزه مسکن ۶۲ هزار واحد در مراحل مختلف در حال ساخت داریم و در این دولت مردمی بیش از ۸ هزار واحد تحویل شده است.
وی گفت: شیوه حمکرانی ایشان متفاوت بود و در حکم ایشان به بنده آمده است پیشرفت با رعایت عدالت باشد.
استاندار گلستان اظهار کرد: با دستان ایشان پروژه هزار میلیارد تومانی فیبر نوری در تمامی شهرها و روستاها افتتاح شد.
به گفته استاندار گلستان، در سفر اول ایشان بیش از ۲۷۰ هزار میلیارد تومان و در سفر دوم بیش از ۹۶۰ میلیارد تومان مصوبه در حوزه مدرسه سازی داشتیم که البته بیش از ۱۳۰۰ میلیارد تومان به حوزه تجهیز مدارس تخصیص یافت.
وی یادآور شد: در زمان مشابه این دولت اعتبارات تخصیص یافته به استان نسبت به دولت قبل از ۵ به ۳۰ هزار میلیارد تومان رسیده و ۶ برابر شده است.
وی گفت: در بهبود شاخص های استان، گلستان ۲ سال پیاپی دومین استان امن کشور گردید، در شاخص مشارکت اقتصادی به میانگین کشور رسیدیم، در حوزه اشتغال ۲ سال پیاپی فراتر از تعهد را اجرایی کردیم، ضریب جینی روستایی استان از ۳۶ به ۳۴ رسید و اینها شاخص های طلیعه پیشرفت استان هستند
وی افزود: مردم شریف استان گلستان می توانند از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۵۱۱۱ هرگونه سوء جریان در برگزاری انتخابات را گزارش نمایند تا بصورت برخط پیگیری گردد.

شهید رییسی به معنای واقعی مرد میدان خدمت بود/مردم با توجه به روحیات او گزینه اصلح را برگزینند

 

شهید رییسی به معنای واقعی مرد میدان خدمت بود/مردم با توجه به روحیات او گزینه اصلح را برگزینند

 

شهید رییسی به معنای واقعی مرد میدان خدمت بود/مردم با توجه به روحیات او گزینه اصلح را برگزینند

 

شهید رییسی به معنای واقعی مرد میدان خدمت بود/مردم با توجه به روحیات او گزینه اصلح را برگزینند


تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .