عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تقدیر استاندار گلستان از تلاش خبرنگاران برای ارتقا مشارکت در انتخابات


تقدیر استاندار گلستان از تلاش خبرنگاران برای ارتقا مشارکت در انتخابات

تقدیر استاندار گلستان از تلاش خبرنگاران برای ارتقا مشارکت در انتخابات

استاندار گلستان از تلاش خبرنگاران برای ارتقا مشارکت در انتخابات تقدیر و اظهار کرد: از همراهی اصحاب رسانه برای پیشرفت استان و همچنین پوشش مناسب اخبار و ارتقا مشارکت در انتخابات نهایت تقدیر و تشکر را دارم. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان؛ دکتر علی محمد زنگانه، شامگاه جمعه 15 تیر در ستاد خبری انتخابات استان خاطرنشان کرد: در حال حاضر و به نسبت همین زمان در دور اول ( ساعت 20) شاهد افزایش مشارکت بیش از ۵ درصد هستیم.
وی تصریح کرد: در جلسه با حضور رییس کل دادگستری، دادستان مرکز استان، مدیران اطلاعاتی، هیات های نظارت، بازرسی از نمایندگان نامزدها خواسته شد، اعلام پیش از موعد پیروزی انتخابات نداشته باشند و اعلام رسمی توسط وزارت کشور انجام شود.
دکتر زنگانه گفت: از نمایندگان نامزدها خواسته ایم که سلامت انتخابات را به هیچ عنوان زیر سوال نبرند چرا که رصد نظارتی صورت می گیرد، توسعه سیاسی را به عینه نشان دهند و نامزد مقابل به پیروز انتخابات تبریک بگویند.
استاندار گلستان با بیان اینکه انتخابات در گلستان بسیار سالم، رقابتی، با مشارکت بالا در جریان است، تأکید کرد: موارد تخلف به سرعت شناسایی، رصد و برخورد لازم صورت می گیرد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .