عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تمام سرمایه گذاری ها در استان باید با مراجعه به مرکز جذب سرمایه گذاری انجام شود

استاندار گلستان در جلسه پنجره واحد سرمایه گذاری؛

تمام سرمایه گذاری ها در استان باید با مراجعه به مرکز جذب سرمایه گذاری انجام شود

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

تمام سرمایه گذاری ها در استان باید با مراجعه به مرکز جذب سرمایه گذاری انجام شود

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت وحدت رویه در امور سرمایه گذاری، اظهار کرد: تمام سرمایه گذاری ها در استان باید با مراجعه به مرکز جذب سرمایه گذاری انجام شود و حتی اگر سرمایه گذاران به دستگاه های اجرایی مراجعه کنند باید نهایتاً به سمت مرکز جذب هدایت شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر حسن صادقلو در چهارمین جلسه پنجره واحد سرمایه گذاری استان با بیان اینکه همه دستگاه ها باید اطلاعات مربوط به سرمایه گذاران را به مرکز جذب ارسال کنند، تصریح کرد: با اجرای این سامانه می توانیم رصدی از ورود سرمایه گذاران، پاسخ دستگاه های اجرایی و در نهایت سرنوشت تیم سرمایه گذار داشته باشیم.

وی با اشاره به شیوه نامه جذب سرمایه گذاری ، خاطر نشان کرد: این شیوه نامه در حقیقت منات عمل مدیران دستگاه های اجرایی نسبت به سرمایه گذاران است و برای یک دوره 6 ماهه به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی افزود: سرمایه گذاران خارجی و داخلی باید با مراجعه به مرکز جذب فعالیت های خود را انجام دهند و اگر سرمایه گذاران به دستگاه هایی نظیر صنعت معدن و تجارت، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و جهاد کشاورزی مراجعه می کنند باید پس از ثبت نام اولیه، پرونده های آنان از طریق سامانه به مرکز جذب ارجاع شود.

استاندار گلستان نظارت بر اقدامات دستگاه ها را یکی از بندهای این شیوه نامه عنوان کرد و یادآور شد: دستگاه های خدمت رسان باید در مدت زمان تعیین شده پاسخ سرمایه گذاران را ارائه دهند و اگر حتی این پاسخ منفی است باید با دلیل به ارباب رجوع اعلام گردد.

دکتر صادقلو با تاکید بر عملیاتی شدن پنجره واحد سرمایه گذاری در استان، خاطر نشان کرد: دقت در کار، مدیریت واحد در سرمایه گذاری، تجمیع اطلاعات و سیاست گذاری در این خصوص باید از طریق پنجره واحد صورت گیرد.

همچنین در این جلسه طبرسا مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان، گزارشی از آخرین روند تهیه و اصلاح شیوه نامه پنجره واحد سرمایه گذاری در استان ارائه کرد و مدیران حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را پیرامون این شیوه نامه بیان داشتند.

 تمام سرمایه گذاری ها در استان باید با مراجعه به مرکز جذب سرمایه گذاری انجام شود

 

تمام سرمایه گذاری ها در استان باید با مراجعه به مرکز جذب سرمایه گذاری انجام شود

 

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0