عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » در اقتصاد مقاومتی از طرح های تحول زا و توسعه بخش استان حمایت می کنیم

استاندار گلستان؛

در اقتصاد مقاومتی از طرح های تحول زا و توسعه بخش استان حمایت می کنیم

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

در اقتصاد مقاومتی از طرح های تحول زا و توسعه بخش استان حمایت می کنیم

استاندار گلستان با تاکید بر ظرفیت های و توانایی های اقتصادی استان ، اظهار کرد: در اقتصاد مقاومتی از طرح های تحول زا و توسعه بخش استان که دارای صرفه اقتصادی هستند و مطالعات آن صورت گرفته ،حمایت می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر حسن صادقلو در بیست و چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان، تصریح کرد: با توجه به اینکه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وزیر معین استان در اقتصاد مقاومتی است، باید از توان هلدینگ های زیر مجموعه این وزارت خانه در جهت حمایت از پروژه های بزرگ استان نظیر پتروشیمی و کارخانه فولاد 2میلیون تنی استفاده شود.

وی با اشاره به طرح هایی همچون آب بندان محمدآباد، گفت: این آب بندان و تسطیح اراضی کشاورزی این روستا توسط زارعین به عنوان مدلی در مردمی کردن اقتصاد مقاومتی محسوب می شود و باید در سطح استان تسری یابد.

استاندار گلستان خاطر نشان کرد: اجرای چنین طرح هایی در بین مردم امید آفرین است و ایجاد ثروت می کند.

وی با بیان اهمیت مصوبات جلسات قبل، یادآور شد: نظارت بر اجرای مصوبات ستاد از اهمیت بالایی برخوردار است و باید گزارش این نظارت ها ارائه شود.

دکتر صادقلو از دستگاه های اجرایی خواست برنامه کاری خود در اقتصاد مقاومتی برای سال 1396 را ارائه کنند.

همچنین در این جلسه رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گزارشی از اقدامات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ارائه کرد و گفت: طرح های دانش بنیانی در استان آمادگی سرمایه گذاری را دارند که می تواند در اقتصاد استان موثر باشد.

حسین پیشقدم تصریح کرد: پروژه های بزرگی همچون پروژه دانش بنیان تولید آنزیم فیتاز، پروژه زیستی ارگانیا و پروژه غیر دولتی آب بندان محمد آباد و تسطیح اراضی آن از جمله طرح های مهمی است که می توانند در جایگاه طرح های دانش بنیانی، عدالت محوری و مردمی کردن اقتصاد مقاومتی مطرح شوند.

همچنین در بیست و چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مدیران دستگاه های اجرایی حاضر به ارائه نقطه نظرات خود پیرامون طرح های توسعه محور و تحول زا پرداختند.

در اقتصاد مقاومتی از طرح های تحول زا و توسعه بخش استان حمایت می کنیم

 

در اقتصاد مقاومتی از طرح های تحول زا و توسعه بخش استان حمایت می کنیم

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.