عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » استاندار گلستان با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور دیدار کرد


استاندار گلستان با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور دیدار کرد

استاندار گلستان با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور دیدار کرد

استاندار گلستان با دکتر بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور دیدار و پیرامون موضوعات اقتصادی استان خصوصا پیگیری جدی پروژه پتروشیمی گلستان گفتگو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر هاشمی در این دیدار که امروز دوشنبه ۲۵ تیر انجام شد, ضمن تقدیر از حمایت های وزارت کشور از موضوعات اقتصادی استان اظهار کرد: ۱۰۰ پروژه کلان استان در راستای توسعه در دستور کار قرار گرفته و از این میان 20 پروژه با اولویت بیشتر مورد توجه قرار دارد.
وی افزود : یقینا با حمایت های معاونت هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور پروژه اقتصادی گلستان با سرعت بیشتری به سرانجام خواهد رسید.
وی یادآور شد:برقی کردن راه آهن اینچه برون - گرمسار برای آبادانی، اشتغال و توسعه گلستان ضروری است و اجرای این پروژه با اعتبار 10 هزار میلیارد تومان اجرا می تواند آینده ای درخشان را برای گلستان رقم زند.
همچنین در این دیدار دکتر دین پرست با اشاره به ظرفیت ها و موقعیت های استان گلستان اظهار کرد : تلاش های خوبی در راستای بهبود شرایط اقتصادی گلستان در حال انجام است و وزارت کشور نیز حمایت های لازم را از گلستان در مسیر توسعه خواهد داشت.


تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0