عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » 60 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی به حوزه آبخیزداری استان اختصاص یافت

امضاء تفاهم نامه همکاری استاندار گلستان و رییس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور؛

60 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی به حوزه آبخیزداری استان اختصاص یافت

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

60 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی به حوزه آبخیزداری استان اختصاص یافت

در تفاهم نامه ای که به امضاء استاندار گلستان و رییس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور رسید، مبلغ 60 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی به حوزه آبخیزداری استان و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، به منظور انجام عملیات آبخیزداری در حوزه های آبخیز استان، شامگاه یکشنبه 21 مردادماه سید مناف هاشمی، استاندار گلستان، و خلیلی آقایی، رییس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

دستیابی به اهداف کلان در راستای حفظ، احیاء، توسعه و بهره برداری مناسب از منابع طبیعی استان با هدف تحقق اسناد بالادستی و سند چشم انداز در زمینه آبخیزداری، کنترل فرسایش و .... از اهداف مهم این تفاهم نامه است.
بر اساس این تفاهم نامه، سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری مبلغ 40 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی طرح های آبخیزداری و آبخوانداری به استان اختصاص می دهد.
همچنین استانداری گلستان نیز متعهد شد پس از تصویب در شورای برنامه ریزی استان، مبلغ 20 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اختصاص دهد.
در مراسم امضای این تفاهم نامه، غراوی، نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و مدیرکل حوزه استاندار حضور داشتند.

60 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی به حوزه آبخیزداری استان اختصاص یافت

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 100