عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان به مناسبت آغاز هفته وحدت


پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان به مناسبت آغاز هفته وحدت

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیامی فرا رسیدن میلاد با سعادت ختم سلسله نبوت، عصاره خلقت، تفسیر محبت و مودت، حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و آغاز هفته وحدت را به مردم شریف و ولایت مدار استان گلستان تبریک گفته و اظهار کردند: بی شک رنگین کمان اقوام و مذاهب ایران زمین با بهره گیری از سیره نبی مکرم اسلام همچون گذشته می تواند در مسیر توسعه و پیشرفت گام بردارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، متن کامل پیام هفته وحدت آیت الله سید کاظم نورمفیدی و دکتر سید مناف هاشمی به شرح زیر است؛

وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعًا وَلَا تَفَرَّقُوا
دین مبین اسلام در مسیر حقانیت تمامی ادیان الهی همواره وحدت و یکپارچگی در مسیر توحیدی را در  رأس امور قرار داده است و همگان را توصیه به عدم تفرفه و چنگ زدن به ریسمان خداوندی کرده است.
بی شک نامگذاری فاصله دو روایت از میلاد با سعادت ختم سلسله نبوت، عصاره خلقت، تفسیر محبت و مودت، حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم هنگامه مناسبی برای تحکیم روابط مسلمین در سطح بین المللی، ملی و استانی است.
امروز جهان اسلام بیش از هر زمان دیگری نیازمند قرائت و تفسیر واقعی از کلام الله مجید و سیره نبی مکرم اسلام است و در این راه نقش عالمان ، مجتهدان، دانایان و اولوا الالباب نقشی خطیر و سرنوشت ساز است که می تواند موجب آتیه ای روشن، بالندگی ، رشد و تعالی انسانی در جامعه مسلمانان و سراسر دنیا شود.
گلستان به عنوان رنگین کمان اقوام و مذاهب جمهوری اسلامی که ایرانی کوچک را در دل خود جای داده است بر اساس آموزه های اسلامی، رهنمودهای امام راحل قدسره الشریف و منویات مقام معظم رهبری مد ظله العالی توانسته است با همراهی و همدلی تک تک مردمانش به الگویی در وحدت و همگرایی در عین تکثر تبدیل شود.
اینجانبان ضمن تبریک میلاد با سعادت خاتم النبیین حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم و فرا رسیدن هفته وحدت، بر این باوریم که در سایه عنایات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و وحدت موجود در استان می توان همچون گذشته در مسیر توسعه و پیشرفت گام برداشت و افق های روشنی را برای مردم ولایت مدار و شریف گلستان رقم زد.
 
سید کاظم نور مفیدی                                                    سید مناف هاشمی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان                           استاندار گلستان

تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0