عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » خسارت 1280 میلیارد تومانی سیل به بخش کشاورزی استان

سرپرست استانداری گلستان در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان اعلام کرد:

خسارت 1280 میلیارد تومانی سیل به بخش کشاورزی استان

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

خسارت 1280 میلیارد تومانی سیل به بخش کشاورزی استان

سرپرست استانداری گلستان با بیان اینکه برآورد اولیه از خسارت سیل اخیر به استان 4800 میلیارد تومان بوده است، اظهار کرد: بخش عمده این خسارت مربوط به بخش کشاورزی و فعالیت های زیرمجموعه آن است که تاکنون 1280 میلیارد تومان برآورد می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، میرمحمد غراوی شامگاه چهارشنبه 14 فروردین در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گفت: با توجه به مصوبه اخیر شورای هماهنگی مدیریت بحران کشور، مقرر شد لیست برآورد خسارات بر اساس ارزیابی دستگاه ها در بخش های مختلف برای ستاد مدیریت بحران کشور و هیئت دولت ارسال تا اعتبارات لازم برای جبران و بازسازی در نظر گرفته شود.
وی افزود: خسارات زیادی به بخش های زیرساختی از جمله آب، برق، گاز، ابنیه و راه ها، مسکن شهری و روستایی، کشاورزی، صنعت، معدن و ... در اثر سیل و رانش و همچنین ریزش کوه و بارش برف و باران وارد شده است که باید ارزیابی ها از میزان خسارات به صورت دقیق و بر اساس لیست اعلام شود. 
وی با بیان اینکه یک برآورد اولیه از خسارات وارده ارسال شد، تصریح کرد: با توجه به اینکه ما هنوز درگیر مقابله با سیل بوده و هستیم، این لیست تکمیل نشد و باید در اسرع وقت، ارزیابی های نهایی انجام شود. 
سرپرست استانداری گلستان همچنین با تعیین ضرب الاجل، به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و راه و ‌شهرسازی گلستان دستور داد: تمامی راههای استان ظرف ۷۲ ساعت آینده اعم از اصلی مانند خوش ییلاق و توسکستان و راههای دسترسی مناطق سیلزده استان باید باز باشند و هیچ راه دسترسی نباید مسدود بماند.

خسارت 1280 میلیارد تومانی سیل به بخش کشاورزی استان

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0