عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » سیلاب در گلستان بیش از 4800 میلیارد تومان خسارت داشته است

سرپرست استانداری در جلسه شورای اداری استان گلستان؛

سیلاب در گلستان بیش از 4800 میلیارد تومان خسارت داشته است

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

سیلاب در گلستان بیش از 4800 میلیارد تومان خسارت داشته است

سرپرست استانداری گلستان از احداث خانه هایی که در سیل حادثه دیده بودند در مناطق شهری و روستایی خبر داد و گفت: در مجموع سیلاب ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان به استان گلستان خسارت وارد کرد که این رقم به دولت اعلام شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، مهندس میرمحمد غراوی عصر امروز یکشنبه 18 فروردین در نخستین جلسه شورای اداری استان گلستان در سال 98 که با حضور رئیس قوه قضاییه ، نماینده ولی فقیه در استان، تصریح کرد: اگر تلاش‌های ارتش و سپاه نبود وضعیت آبگرفتگی در مناطق سیل‌زده استان بیشتر از این‌ها بود و جا دارد از تلاش‌های دستگاه‌های اداری، نیروهای امدادی و نیروهای مسلح قدردانی کنم
وی ضمن قدردانی از فعالیت نیروهای امدادی و نیروهای مسلح تصریح کرد: البته این حضور به موقع باعث شد با سرعت بیشتری بتوانیم خطرات سیل را برطرف کنیم.
سرپرست استانداری گلستان گفت: در حال حاضر وضعیت گمیشان مناسب و کنترل شده است، در تلاش هستیم هر چه سریعتر این وضعیت بهتر شود.
مهندس غراوی خاطر نشان کرد: بیش از ۱۰۰ نقطه از راه‌های استان بریده شد تا بتوانیم سیلاب و رواناب در آق قلا و گمیشان را خارج و به سمت دریا هدایت کنیم در تلاش هستیم مشکلات استان در زمینه سیل به حداقل برسد.
وی با بیان اینکه بیش از ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی در معرض سیل قرار گرفته است، یادآور شد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در بدو حادثه سیلاب در منطقه حاضر شد و ارزیابی خسارت سیل زدگان توسط بنیاد در حال انجام است که بخشی از ارزیابی‌ها صورت گرفته و بخشی در حال انجام است.

 

سیلاب در گلستان بیش از 4800 میلیارد تومان خسارت داشته است

 

سیلاب در گلستان بیش از 4800 میلیارد تومان خسارت داشته است

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0