عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تخلیه آب منازل را با جدیت دنبال می کنیم

سرپرست استانداری گلستان در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما ؛

تخلیه آب منازل را با جدیت دنبال می کنیم

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

 

تخلیه آب منازل را با جدیت دنبال می کنیم

سرپرست استانداری گلستان اظهار کرد: آب تقریبا از محلات قسمت شرقی و شمال شرقی گمیشان خارج شده است و با جدیت نسبت به تخلیه آب منازل اقدام می کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، مهندس میرمحمد غراوی شامگاه 21 فروردین در برنامه گفتگوی ویژه خبری ۲۲:۳۰ شبکه دو سیما، تصریح کرد: خانه ها پس از بررسی دقیق توسط کمیسیون کارشناسی امکان اسکان را خواهند داشت و اگر چنانچه این کمیسیون رای به عدم استحکام بنا بدهد تخریب و بازسازی خواهد شد.
وی افزود: در آق قلا احداث کانال از ضلع شرقی و روستای یلمه خندان انجام شده و آب به سمت شمال غرب در حال هدایت است و تلاش داریم مسیرهای ورود آب به شهر را کاملا مسدود کنیم.
وی خاطر نشان کرد: غروب امروز در حال تخلیه آب موجود در محلات سطح شهر آق قلا با کمک پمپ های ارتش ، سپاه و نیروهای مسلح هستیم و به نظر می رسد تا غروب فردا بتوانیم آب باقی مانده در محلات را تخلیه کنیم و وارد مرحله امداد رسانی و اسکان شویم.
سرپرست استانداری گلستان در خصوص وضعیت مدارس مناطق سیلزده، یادآور شد: تمامی مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی از شنبه (24 فروردین)دایر هستند.
مهندس غراوی ادامه داد: ۲۳ مدرسه در اختیار نیروهای مسلح و ادارات جهت امداد رسانی بود که مقرر گردیده این مدارس جهت تحصیل دانش آموزان تخلیه شود و در صورتی که ضرورت وجود داشته باشد تعدادی از مدارس دوشیفت خواهند شد.


تأیید کننده خبر : mahboobeh
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0