عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تسهیلات اشتغال زایی باید در بین متقاضیان و در شهرستان ها با عدالت توزیع شود

سرپرست استانداری گلستان کارگروه اشتغال استان؛

تسهیلات اشتغال زایی باید در بین متقاضیان و در شهرستان ها با عدالت توزیع شود

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

تسهیلات اشتغال زایی باید در بین متقاضیان و در شهرستان ها با عدالت توزیع شود

سرپرست استانداری گلستان با تاکید بر اینکه تسهیلات اشتغالزایی باید به افراد بیشتری تعلق گیرد, اظهار کرد: تسهیلات اشتغال زایی در بین متقاضیان و در سطح شهرستان ها باید با عدالت توزیع شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری , مهندس میرمحمد غراوی عصر یکشنبه ۵ خرداد در چهارمین جلسه کارگروه اشتغال استان تصریح کرد : تسهیلات باید موجب اشتغال زایی شوند و اگر تسهیلاتی موجب اشتغال زایی نشود لزومی برای پرداخت وجود ندارد.
وی افزود: باید به ازای هر ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات یک شغل ایجاد شود و راستی آزمایی صورت گرفته باید به گونه ای باشد که در کنار رونق کسب و کار , اشتغال صورت گیرد.
وی یادآور شد : فعالیت های پیمانکاری دستگاه های اجرایی جز خدمات است و نباید ذیل موضوع اشتغال محسوب شود.
سرپرست استانداری گلستان گفت: تسهیلات حمایتی دستگاه هایی چون بنیاد شهید , کمیته امداد و بهزیستی باید با سرعت در اختیار متقاضیان قرار گیرد.
غراوی با اشاره به اقدامات سال گذشته ادامه داد:طی سال ۹۷ از محل اعتبارات روستایی و عشایری ۳۱۳ میلیارد تومان تسهیلات به ۳۹۵۴ طرح با اشتغال زایی ۶۵۲۲ نفر ارایه شده است.
وی خاطر نشان کرد: تعهد اشتغال استان در سال گذشته ایجاد ۲۰ هزار شغل بود که با همکاری تمامی دستگاه های اجرایی ۲۹ هزار و ۶۴۹ شغل ایجاد شده و عملکرد استان ۱۴۸ درصد بوده است که جای تقدیر دارد.
سرپرست استانداری گلستان با بیان سهمیه اشتغال استان از یک میلیون و ۹۰ هزار اشتغالی که دولت در سال ۹۸ باید ایجاد نماید, گفت :سهیمه تعیین شده اشتغال گلستان برای سالجاری ایجاد ۲۵ هزار شغل است و همچنین تکلیف هر دستگاه تعیین شده و تلاش داریم با همکاری همه دستگاه های اجرایی و بانک ها این اقدام را صورت دهیم.
همچنین در این جلسه مازندرانی مدیر کل کار تعاون و رفاه اجتماعی استان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در زمینه اشتغال استان ارایه و اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را بیان کردند.

تسهیلات اشتغال زایی باید در بین متقاضیان و در شهرستان ها با عدالت توزیع شود

 

تسهیلات اشتغال زایی باید در بین متقاضیان و در شهرستان ها با عدالت توزیع شود

 

تسهیلات اشتغال زایی باید در بین متقاضیان و در شهرستان ها با عدالت توزیع شودبازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0