عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » هیچ کس حق دخالت در مسائل اجرایی شهرداری ها را ندارد

سرپرست استانداری گلستان در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان؛

هیچ کس حق دخالت در مسائل اجرایی شهرداری ها را ندارد

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

هیچ کس حق دخالت در مسائل اجرایی شهرداری ها را ندارد

سرپرست استانداری گلستان با تاکید بر جایگاه شهرداران و اهتمام آنان در انجام فعالیت های قانونی، اظهار کرد: هیچ کس حق دخالت در مسائل اجرایی شهرداری ها را ندارد و شهرداران باید بر اساس وظیفه مندی نسبت به تحقق درآمدهای شهر و خدمت به شهروندان عمل نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، مهندس میرمحمد غراوی، صبح امروز دوشنبه 13 خرداد در جلسه شورای سازمان همیاری های شهرداری های استان و شورای مدیریت پسماند و آیین معارفه و تودیع مدیر عامل سازمان همیاری ها، ضمن تسلیت به مناسبت ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)و سالروز قیام تاریخ ساز 15 خرداد و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر به تمامی روزه داران، تصریح کرد: شهرداران نباید به هیچ عنوان تحت فشارهای شوراها و یا فشارهای بیرونی قرار گیرند و اگر مواردی وجود دارد باید بلافاصله اطلاع داده شود، در غیر این صورت اقدام آنان تخلف تلقی و با آن برخورد خواهد شد.
وی افزود: تسریع در پاسخگویی به مکاتبات اداری باید مورد توجه شهرداران و شهرداری ها باشد چرا که در بسیاری از موارد نیاز است اطلاعات در شوراهای بالادستی ارائه شود.
سرپرست استانداری گلستان با اشاره به سختی های اعتباری و بودجه ای در سال 98، خاطر نشان کرد: شهرداری ها باید اولویت خود را اجرای پروژه های مستمر قرار دهند و همچنین پروژه هایی که از بودجه های شهرداری و عمرانی استفاده می کنند.
غراوی یادآور شد: اعتبارات ملی برای شهرداری ها تخصیص می یابد اما شهرداران باید مدافع حقوق مردم در کمیته برنامه ریزی شهرستان باشند و سهم شهرداری خود را ارتقا دهند.
وی ادامه داد: شهرداری ها باید با اقدامات عمرانی و سایر فعالیت ها موجبات دلگرمی مردم را فراهم آورند و تلاش کنند با استفاده از تمامی ظرفیت ها در راستای خدمت به مردم تلاش نمایند.
همچنین در این جلسه احمد سردارزاده گزارشی از اقدامات مدیریت 3 ساله خود در سازمان همیاری شهرداریها از جمله 50 میلیارد تومان تحقق بودجه 3 ساله، تعیین 29.5 میلیارد تومان بودجه برای سالجاری، رفع مشکلات 25 پرونده حقوقی اساسی، اخذ 12 مجوز طرح گردشگری جزیره آشوراده پس از 18 سال، رفع مشکلات تحقق درآمدهای پایدار شهرداری ها از طریق جایگاه های cng و سنگ شکن ها و ... ارائه کرد.
لازم به ذکر است در این جلسه از خدمات و زحمات احمد سردارزاده تقدیر و عیسی سالکی به عنوان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان از سوی شورا و با رای اکثریت تعیین شد.

هیچ کس حق دخالت در مسائل اجرایی شهرداری ها را ندارد


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0