عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » رسانه ها موضوعات استان را پر رنگ و نقد منصفانه کنند

استاندار گلستان در دیدار مدیران مسئول نشریات استان؛

رسانه ها موضوعات استان را پر رنگ و نقد منصفانه کنند

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

رسانه ها موضوعات استان را پر رنگ و نقد منصفانه کنند

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه مطبوعات و رسانه ها موضوعات و مسائل استان را پر رنگ کنند، اظهار کرد: خبرنگاران و نشریات باید با نقد منصفانه به دغدغه های استان بپردازند و راه حل ها و راهکارهای لازم را نیز ارائه نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان , دکتر هادی حق شناس عصر پنج شنبه ۱۷ مرداد در دیدار با مدیران مسئول نشریات استان ضمن تبریک روز خبرنگار با اصحاب رسانه , تصریح کرد : باید با هم افزایی و دغدغه مندانه تلاش کنیم استان را به سمت جلو حرکت دهیم.
وی افزود : باید شفافیت وجود داشته باشد تا راه برای تخلفات بسته شود و هم راه خلاف نویسی مسدود گردد.
وی یکی از مشکلات اصلی را عدم گفتگو پیرامون موضوعات و مشکلات استان دانست و گفت: باید برای دستیابی به اهداف هزینه پرداخت کنیم و با مطرح کردن مسائل استان راهکارهای لازم را پیدا کنیم.
استاندار گلستان ضمن اشاره به موضوعات استان , یادآور شد : یکی از مهمترین دلایل پایین بودن درآمد سرانه گلستانی ها خام فروشی محصولات و تولیدات استان است که می تواند از طریق توسعه صنایع تبدیلی مرتفع شود.
دکتر حق شناس خاطر نشان کرد : توجه به خلیج گرگان , ادامه و تسریع در روند زهکشی اراضی , اتمام سدهای استان , تکمیل شبکه حمل و نقل , توسعه درختکاری , لایروبی رودخانه ها, توجه به بافت های فرسوده , منطقه آزاد اینچه برون و توسعه صنایع تبدیلی از جمله موضوعاتی است که باید با قدرت پیگیری نماییم تا رشد استان با سرعت بیشتری صورت پذیرد.
لازم به ذکر است در این نشست مدیران مسئول نشریات استان دغدغه های خود را پیرامون موضوعات صنفی و مسائل استانی را با استاندار گلستان درمیان گذاشتند .

رسانه ها موضوعات استان را پر رنگ و نقد منصفانه کنند

 

رسانه ها موضوعات استان را پر رنگ و نقد منصفانه کنند


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0