عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تلاش داریم صادرات کارخانه سیمان پیوند از مرز زمینی اینچه برون انجام شود

استاندار گلستان در بازدید رئیس بنیاد مستضعفان از کارخانه سیمان پیوند گلستان مطرح کرد؛

تلاش داریم صادرات کارخانه سیمان پیوند از مرز زمینی اینچه برون انجام شود

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

 

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت صادرات در رشد اقتصادی استان ، اظهار کرد: بخش عظیمی از صادرات کارحانه سیمان از بندر امیرآباد در فاصله 300 کیلومتری از آن انجام می‌شود که جهت کاهش هزینه‌های ناشی از آن در تلاشیم با هماهنگی‌های صورت گرفته در مرز زمینی اینچه‌برون این بعد مسافت را به یک پنجم فاصله بندر امیرآباد کاهش دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس شامگاه چهارشنبه 23 مرداد در بازدید از کارخانه سیمان پیوند با همراهی مهندس پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان، تصریح کرد: این کارخانه بزرگترین و تنها کارخانه سیمان استان است و در زمینه اشتغالزایی 94 درصد از کارکنان این کارخانه را افراد بومی محلی تشکیل می‌دهند.

وی تأمین سیمان مورد نیاز مناطق سیل زده استان را از مزایای مهم این کارخانه دانست و افزود: برای هر واحد احداثی 8 تن و تعمیراتی یک تن سیمان در نظر گرفته شده است که از محل این کارخانه تأمین می‌گردد که این امر باعث کاهش قیمت تمام شده واحدهای احداثی در مناطق سیل‌زده می‌گردد.

دکتر حق شناس خاطرنشان کرد: رعایت محیط زیست از اولویت های ماست و طبق دستور رئیس بنیاد مستضعفان مسائل زیست محیطی کارخانه سیمان پیوند گلستان رعایت می شود.

همچنین در این بازدید شبانه رئیس بنیاد مستضعفان اظهار کرد: حدود 25 درصد از 48 هزار تن تعهد سیمان از سوی بنیاد مستضعفان برای مناطق سیل زده استان گلستان تحقق یافته و تحویل داده شده است.

وی گفت: این کارخانه علاوه بر تولید سیمان برای بخش‌های داخلی کشور در استان های گلستان و مازندران به کشورهای همسایه نیز صادرات انجام می دهد.

لازم به ذکر است رئیس بنیاد مستضعفان به قدرشناسی از زحمات کارکنان کارخانه سیمان دستور داد به تمامی 306 پرسنل شاغل در این کارخانه پاداش اهدا شود.

گفتنی است شرکت سیمان پیوند گلستان با هدف تولید انواع سیمان و فراورده های سیمانی در سال 1382 بصورت شرکت سهامی خاص تأسیس گردید و ظرفیت تولید یک میلیون تن کلینکر در سال (یک میلیون و پنجاه هزار تن سیمان در سال) را دارد.

 

 

 

 بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0