عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » عملیات تعمیر ۱۳ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی تا پایان شهریور خاتمه می یابد

استاندار گلستان در گفتگو با برنامه پیگیری شبکه سراسری خبر ؛

عملیات تعمیر ۱۳ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی تا پایان شهریور خاتمه می یابد

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

استاندار گلستان با بیان اینکه تاکنون تعمیرات ۱۰ هزار و ۳۰۰ واحد اولیه پایان یافته اظهار کرد :۳ هزار واحد تعمیری جدید علاوه بر واحدهای قبلی در دستور کار قرار گرفت و تلاش داریم تا پایان شهریور عملیات تعمیر ۱۳ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی را پایان دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر هادی حق شناس شامگاه سه شنبه ۵ شهریور در گفتگو با برنامه پیگیری شبکه سراسری خبر تصریح کرد: پی کنی ۴۳۳۰ واحد احداثی آغاز شده و اگر چنانچه تسهیلات ۱۳۶۰ واحدی که بنیاد مسکن به بانک ها معرفی شده پرداخت شود , تعداد واحدهایی که عملیات اجرایی آن آغاز می شود به ۵۶۹۰ واحد می رسد.

وی افزود :باقی مانده واحدهای احداثی که عمدتا یا مشکل میراثی یا در حریم رودخانه هستند و یا مشکل وراثتی دارند , ۱۶۱۰ واحد هستند که تلاش داریم ظرف ۲ تا ۳ هفته آینده مشکل آنان را نیز حل نموده و وارد چرخه عملیات عمرانی نماییم.

وی خاطر نشان کرد : تلاش داریم تا پایان شهریور ماه معرفی تمامی واحدهای مسکونی احداثی به بانک ها صورت گیرد تا بتوانیم این خانه ها را تا پایان سال بسازیم و به مردم تحویل دهیم.

استاندار گلستان با اشاره به اهمیت پروژه های آبی استان گفت : با مساعدت دکتر جهانگیری و همکاری دکتر نوبخت مبلغ ۱۳۰ میلیارد تومان به سد نرماب اختصاص یافت که می تواند نقش قابل توجهی در پیشگیری از سیلاب های آتی دارد .

دکتر حق شناس یادآور شد : طول رودخانه های اترک , گرگانرود و قره سو ۴۵۰ کیلومتر است که تا کنون ۱۵۰ کیلومتر آن لایروبی شده که نقش موثری در هدایت آب ها به سمت دریا دارند.

 

 بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0