عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بیش از 92 میلیارد تومان به کشاورزان سیلزده استان پرداخت شده است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان در ارتباط زنده با برنامه پیگیری شبکه خبر؛

بیش از 92 میلیارد تومان به کشاورزان سیلزده استان پرداخت شده است

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان با اشاره به مصوبه هیات دولت برای بخش کشاورزی استان اظهار کرد: مبلغ 136 میلیارد تومان به جبران خسارات بخش کشاورزی استان تخصیص یافت و تا 24 مرداد 92 میلیارد و 400 میلیون تومان به کشاورزان سیلزده گلستان پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، مهندس میرمحمد غراوی شامگاه سه شنبه 12 شهریور در گفتگوی زنده با برنامه پیگیری شبکه سراسری خبر، تصریح کرد: برآوردها نشان می دهد 108 هزار و 500 هکتار از اراضی کشاورزی استان صد در صد خسارت دیده و در سامانه سجاد ثبت شده است.

وی افزود: به دلیل اختلافات جهاد کشاورزی با پژوهشکده فضایی کشور روند پرداخت غرامت ها کند و مقرر شد اختلافات تا 15 شهریور حل و فصل شود و روند پرداخت به کشاورزان از سرگیری شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان با اشاره به تسهیلات پرداختی به کشاورزان خسارت دیده ، یادآور شد: 252 میلیارد تومان تسهیلات به کشاورزان گلستانی تخصیص داده شد و 12 هزار و 844 پرونده تشکیل شد و به میزان 182 میلیارد و 500 میلیون تومان پرونده به بانکها معرفی شده و تا کنون 48 میلیارد و 500 میلیون تومان پرداخت شده است.

غراوی خاطر با بیان اقدامات صورت گرفته در زمینه زیرساخت های کشاورزی خسارت دیده ، گفت: تا کنون 1500 کیلومتر جاده بین مزارع مرمت شده و از 4 هزار دام سبکی که توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به استان اختصاص یافته ، 1100 دام به دامداران و کشاورزان تحویل شده است.

 

 
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0