عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » اشتغال و ازدواج آسان ، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد

استاندار گلستان ؛

اشتغال و ازدواج آسان ، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

 

استاندار گلستان در دیدار با اعضای موسسه خیریه مصباح اظهار کرد: اشتغال و ازدواج آسان ، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد و همه باید همراهی لازم را در اشاعه این فرهنگ داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس بعدازظهر شنبه 16 شهریور در دیدار با این موسسه خیریه که در زمینه ازدواج آسان از سال 1391 مشغول به فعالیت هستند، تصریح کرد: ازدواج امری مقدس است و کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند شایسته تقدیر هستند.

وی با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال، تسهیل در ازدواج و تامین مسکن برای شهروندان از وظایف دولت است، گفت: هرچه تامین این نیازها در جامعه به تاخیر بیفتد ، هزینه های اجتماعی افزایش می یابد.

استاندار گلستان یادآور شد: بی شک ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی در عدم اشتغال و تاخیر در ازدواج است و تلاش داریم از تمام ظرفیت ها جهت رشد آمار اشتغال و ازدواج استفاده نماییم.

لازم به ذکر است موسسه خیریه مصباح به عنوان اولین موسسه خیریه تخصصی در زمینه ازدواج از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده و در مرداد ماه سال جاری زمینه ازدواج 36 زوج جوان را در شهرستان آزادشهر فراهم آورده است.

 

 

 

 

اشتغال و ازدواج آسان ، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد

 
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0