عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تقویت ایستگاه های آتش نشانی،رفع نواقص جاده ای و تقویت اورژانس مورد توجه جدی است

استاندار گلستان در جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان؛

تقویت ایستگاه های آتش نشانی،رفع نواقص جاده ای و تقویت اورژانس مورد توجه جدی است

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

استاندار گلستان با اشاره به حادثه دلخراش تصادف در محور اینچه برون ـ گنبد اظهار کرد: تقویت ایستگاه های آتش نشانی ، رفع نواقص جاده ای شامل ایجاد شانه خاکی در کناره جاده داشلی برون به سمت مراوه تپه توسط راهداری و تقویت اورژانس مورد توجه جدی قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر هادی حق شناس بعدازظهر امروز شنبه 30 شهریور در پنجمین جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان که با حضور قرجه طیار نماینده مردم گنبد در مجلس و مدیران ارشد استان، برگزار شد با ابزار تاسف و تألم شدید نسبت به این حادثه ،تصریح کرد: این جاده یکی از مسیرهای پرتردد استان است و بر اساس گزارش پلیس راه ، این حادثه به دلیل خطای و خواب آلودگی راننده کامیون بوده است.

وی افزود: پس از وقوع حادثه خوشبختانه تمام دستگاه های خدمت رسان همچون، اورژانس، هلال احمر و پلیس به موقع در محل تصادف حاضر شدند اما به دلیل آتش گرفتگی مینی بوس تعداد فوت شدگان حادثه افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه تعدادی از جانباختگان را کودکان تشکیل می دهند، خاطر نشان کرد: تقریبا نیمی از جانباختگان از یک خانواده هستند و این عمق ناراحتی در این حادثه دلخراش را افزایش می دهد.

استاندارگلستان یادآور شد: ترددهای برون مرزی هر سال در حال افزایش است و با توجه به فعالیت های اقتصادی و بازرگانی در مرز اینچه برون ترددها و صادرات با سال گذشته قابل مقایسه نیست اما خوشبختانه کاهش 20 درصدی تصادفات برون شهری و کاهش تلفات 20 نفری نشان دهنده فعالیت مثبت دستگاه های اجرایی دارد.

دکتر حق شناس با بیان اینکه بنا به صحبت های مصدومین در ابتدا آتش ایجاد شده کم و قابل خاموش کردن بود، یادآور شد: به نظر می رسد اگر یکی از سرنشینان مینی بوس نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی را آموخته بود ابعاد حادثه می توانست کمتر از این مقدار باشد. 

لازم به ذکر است صبح امروز بر اثر  تصادف یک دستگاه تریلی حامل سیمان با یک دستگاه مینی‌بوس در جاده گنبد به اینچه برون،بعد از سه راهی ‌روستای "قره ماخر" از توابع بخش داشلی برون این شهرستان ۱۳ نفر جانباختند و ۱۸ نفر دیگر مصدوم شدند.

تقویت ایستگاه های آتش نشانی،رفع نواقص جاده ای و تقویت اورژانس مورد توجه جدی است

 

تقویت ایستگاه های آتش نشانی،رفع نواقص جاده ای و تقویت اورژانس مورد توجه جدی است


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0