عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نیروی انتظامی نماد ایجاد امنیت و آرامش در کشور است

استاندار گلستان در دیدار با فرماندهان و مسئولان انتظامی استان؛

نیروی انتظامی نماد ایجاد امنیت و آرامش در کشور است

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

نیروی انتظامی نماد ایجاد امنیت و آرامش در کشور است

 

استاندار گلستان با اشاره به نقش پررنگ پلیس در زندگی مردم ، اظهار کرد: امنیت برای ادامه حیات جامعه به مثابه اکسیژن است و امروز نیروی انتظامی نماد ایجاد امنیت و آرامش در کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس بعدازظهر امروز چهارشنبه 17 مهر در دیدار با فرماندهان و مسئولان انتظامی استان ، ضمن تبریک هفته ناجا ، تصریح کرد: پلیس به عنوان ویترین تمامی نیروهای انتظامی و نظامی به خوبی درخشیده است از بین تمامی دستگاه های اجرایی و نهادها بیشترین وظایف و ماموریت ها متوجه نیروی انتظامی است که عموم مردم از آن برخوردار می شوند.

وی افزود: نیروی انتظامی باید توجه داشته باشد که رفتار مهربانانه با مردم در راستای حل مشکلات آنان از اهمیت بالایی برخوردار است.

استاندار گلستان یادآور شد: رضایت مندی مردم از پلیس به معنای رضایت مندی از نظام است و آنچه ایران را در تلاطم های منطقه به جزیره امن تبدیل کرده ، امنیتی حاصل از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی است.

دکتر حق شناس خاطر نشان کرد: هرگز این حجم از تحریم به یک کشور وارد نشده است و به واقع ما در شرایط یک جنگ واقعی قرار داریم اما به دلیل توان و بُنیه قوی کشور توانسته ایم خود را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: در ابتدا زنجیره تامین امنیت که پاسداری از قانون است و در انتهای این زنجیره که اجرای قانون است نیروی انتظامی بصورت جدی حضور دارد.

استاندار گلستان گفت: گلستان از مزایای بالقوه فراوانی همچون سه مرز دریایی ، هوایی و زمینی برخوردار است که باید در سایه امنیتی که نیروی انتظامی در استان برقرار کرده از آن استفاده کنیم.

همچنین در این دیدار سردار روح الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان گلستان اظهار کرد: وظیفه پلیس برقراری نظم، تامین امنیت و حفظ ارزش هاست و نیروی انتظامی مجری برقراری امنیتی است که محصول خون شهیدان گرانقدر است.

لازم به ذکر است در پایان این دیدار استاندار گلستان از فرماندهان و مسئولان انتظامی در استان تقدیر کرد.

نیروی انتظامی نماد ایجاد امنیت و آرامش در کشور است

 

نیروی انتظامی نماد ایجاد امنیت و آرامش در کشور است

 

نیروی انتظامی نماد ایجاد امنیت و آرامش در کشور است

 


 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0