عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » پیام استاندار گلستان به مناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر


پیام استاندار گلستان به مناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.
 

استاندار گلستان در پیامی سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر را به تمامی مردم حماسه ساز گلستان تبریک گفت و اظهار کرد: مردم ما همواره در سایه زعامت ولی فقیه خویش آماده خلق حماسه ای همچون حماسه خرمشهر هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، متن کامل پیام دکتر هادی حق شناس به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

روزهایی در تاریخ هر سرزمین وجود دارد که خود به تنهایی ارزش یک تاریخ را دارند.
جمهوری اسلامی ایران در طول بیش از ۴ دهه فعالیت خود با تکیه بر مبانی ارزشمند اسلامی و بهره گیری از زعامت داهیانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و به پشتوانه مردم سلحشور و انقلابی صحنه های بی شماری از رشادت و دلاوردی را در تاریخ ثبت کرده است.
جنگ تحمیلی که در ظاهر از سوی دولت عراق صورت گرفت ولی در واقع نبرد جمهوری اسلامی با تمام دنیای استکبار بود سرشار از صحنه های جوانمردی مردان و زنانی بود که برای دفاع از سرزمینشان از مال و جان خویش گذشتند و تاریخی را رقم زدند که همواره ماندگار شد.
سوم خرداد سالروز فتح تاریخی خرمشهر عزیز در عملیات بیت المقدس, در واقع لطف الهی بود که از آستین ملت ایران خارج شد و به تعبیر حضرت امام (ره) "خرمشهر را خدا آزاد کرد" و نشانگر حقانیت جمهوری اسلامی در دفاع مقدس بود. 
در واقع جهانیان پس از سوم خرداد استراتژی مقابله با ایران را در جنگ شکست خورده یافتند چراکه به واقع این روز, روز مقاومت ایثار و پیروزی بود و صد البته مردم ما همواره ثابت کرده اند در سایه زعامت ولی فقیه خویش آماده خلق حماسه ای همچون حماسه خرمشهر هستند.
اینجانب سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به تمامی مردم شریف گلستان خصوصاً خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک عرض می نمایم و بر این باورم که در نبرد اقتصادی امروز استکبار جهانی با ملت ایران و تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی , بار دیگر مردم ما در سایه وحدت با پیروی از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید می تواند با سربلندی و پیروزی از این گردنه سخت عبور کند و همچون همیشه در دنیا سرافراز و مایه امید کشورهای آزادیخواه باشد.

هادی حق شناس
استاندار گلستان
 

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.