عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تفاهم نامه تکمیل سیگنال رسانی در استان گلستان

با حضور استاندار گلستان و معاون توسعه و فناوری سازمان صداوسیما؛

تفاهم نامه تکمیل سیگنال رسانی در استان گلستان

 

تفاهم نامه تکمیل سیگنال رسانی در استان گلستان 

معاون توسعه و فناوری سازمان صداوسیما و استاندار گلستان تفاهم نامه مشترک در زمینه توسعه و بروزرسانی زیرساخت های فنی و تکمیل پوشش دیجیتال شبکه های تلویزیونی و اف ام در سطح استان را امضا کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان, دکترحق شناس استاندار گلستان در این جلسه با اشاره به تاثیرات انکار ناپذیر رسانه ملی گفت: اگر پوشش کامل رسانه ملی را در سطح استان نداشته باشیم مطمئنا آسیب های اجتماعی بیشتری را شاهد خواهیم بود.
همچنین دکتر رضا علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه سازمان صداوسیما گفت: همکاران ما در مرکز گلستان و مجموعه ستادی برای دریافت سیگنال با کیفیت و رضایتمندی مخاطب،اقدامات فراوانی انجام داده اند که ارتقاء پوشش مرزی در این منطقه، گواه این موضوع است.
لازم به ذکر است توسعه پوشش دیجیتال، بازسازی و تجهیز استودیوها، تکمیل سیگنال رسانی از جمله اقداماتی است که با امضای این تفاهمنامه، اجرای می شود.
گفتی است مدیر کل صداوسیمای مرکز گلستان نیز گفت:با انجام این تفاهمنامه ،پوشش دیجیتال استان از۹۷درصد به ۱۰۰درصد می رسد. دکتر منتظرحجت بیان داشت  تقویت زیرساخت فنی وبروز رسانی تجهیزات با عملی شدن این تفاهمنامه،تحقق خواهد یافت.
 

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.