عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مردم رای دادن خود را به ساعات پایانی موکول نکنند

استاندار گلستان در بازدید از شعب اخذ رأی شهرستان گمیشان؛

مردم رای دادن خود را به ساعات پایانی موکول نکنند

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

مردم رای دادن خود را به ساعات پایانی موکول نکنند

 استاندار گلستان اظهار کرد: اخذ رای از مردم در 244 شعبه غرب استان از ساعت 8 صبح آغاز شده و از مردم تقاضا داریم که رای دهی را به ساعات پایانی انتخابات موکول نکنند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلستان، دکتر هادی حق شناس صبح امروز جمعه 21 شهریور در بازدید از شعب اخذ رای مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان گمیشان تصریح کرد: از مردمی که در انتخابات دوم اسفند 98 با حضور بیش از 57 درصدی خود موجبات سربلندی استان را فراهم آوردند تقدیر می کنم و امیدواریم که این همراهی در مرحله دوم و در غرب استان تکرار شود.

وی افزود: علاوه بر عوامل اجرایی نیروهای دانشگاه علوم پزشکی در راستای حفظ سلامت مردم و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در شعب اخذ رای حضور دارند چرا که بیش از هرچیز برای ما سلامت مردم است.

استاندار گلستان یادآور شد: تا ساعت 10 و نیم صبح بیش از 9500 نفر در انتخابات شرکت کرده اند و زمان رای دهی تا ساعت 18 امروز ادامه خواهد داشت و به احتمال زیاد این زمان تمدید نخواهد شد.

دکتر حق شناس گفت: از حامیان کاندیداها انتظار می رود از حضور در حوزه های انتخابیه پرهیز کنند و پیروز انتخابات نیز از برپایی هرگونه کارناوال شادی خودداری نماید.

لازم به ذکر است مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه غرب استان در شهرستان های کردکوی، بندرگز، گمیشان و ترکمن از ساعت 8 صبح امروز جمعه 21 شهریور در 244 شعبه اخذ رای آغاز شده و با رعایت پروتکل های بهداشتی تا ساعت 18 ادامه دارد.

 

 

مردم رای دادن خود را به ساعات پایانی موکول نکنندتأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.