عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مهلت شرکت در انتخابات یک ساعت تمدید شد

با درخواست استاندار گلستان؛

مهلت شرکت در انتخابات یک ساعت تمدید شد

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

مهلت شرکت در انتخابات یک ساعت تمدید شد

با درخواست دکتر حق شناس استاندار گلستان و تایید ستاد انتخابات کشور روند مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به مدت یک ساعت تمدید شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر حق شناس عصر امروز جمعه 21 شهریور در گفتگو با سیمای مرکز گلستان تصریح کرد: تا ساعت 18 قریب به 50 هزار نفر در انتخابات شرکت کرده اند.

وی افزود: انتخابات امروز در شهرستان های کردکوی، ترکمن، گمیشان و بندرگز، انتخاباتی آرام و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بوده و امیدواریم تا پایان به همین شکل ادامه یابد.

استاندار گلستان گفت: در تمام شعبات نماینده دانشگاه علوم پزشکی جهت نظارت بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی حضور دارد و البته سلامت مردم بیش از هرچیز مورد توجه برگزار کنندگان انتخابات است.

دکتر حق شناس ادامه داد: برگزاری کارناوال شادی از سوی پیروز انتخابات تخلف محسوب می شود و از کاندیداها تقاضا داریم شیرینی حضور مردم را تلخ نکنند.

لازم به ذکر است مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه غرب استان در شهرستان های کردکوی، بندرگز، گمیشان و ترکمن از ساعت 8 صبح امروز جمعه 21 شهریور در 244 شعبه اخذ رای آغاز شده و با رعایت پروتکل های بهداشتی تا ساعت 19 ادامه دارد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.