عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تلاش در عرصه پدافند غیرعامل دفاعی بدون اسلحه و مهمات است

استاندار گلستان در شورای پدافند غیرعامل استان؛

تلاش در عرصه پدافند غیرعامل دفاعی بدون اسلحه و مهمات است

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

تلاش در عرصه پدافند غیرعامل دفاعی بدون اسلحه و مهمات است

استاندار گلستان با اشاره به تاکیدات مقام معظم مبنی بر توجه به پدافند غیرعامل اظهار کرد: تلاش در عرصه پدافند غیرعامل دفاعی بدون اسلحه و مهمات است و یقیناً جایی که عرق ریخته شود ، خون کمتری بر زمین خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر هادی حق شناس امروز چهارشنبه 23 مهر در جلسه شورای پدافند غیرعامل ضمن تسلیت به مناسبت 28 صفر و وفات پیامبر عظیم الشان اسلام، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع)، تصریح کرد: کشور ما علی رغم دارا بودن ظرفیت منابع نفتی، گازی، انرژی، گردشگری و کشاورزی جز 10 کشور بلاخیز جهان است که نیاز است توجه ویژه ای در تمام دستگاه های اجرایی به مباحث پدافند غیرعامل صورت گیرد.

وی افزود: فرمانداران سراسر استان موظفند در هفته نکوداشت پدافند غیرعامل تمامی دستورالعمل ها را به دستگاه های اجرایی شهرستانی ابلاغ کنند.

استاندار گلستان گفت: خوشبختانه اطلاع رسانی صداوسیما و رسانه های استان پیرامون ویروس کرونا مناسب بوده بطوریکه منجر به رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی مردم شده و ضریب نفوذ استان را به 1.3 درصد رسانده درحالیکه متوسط کشور 10 برابر این رقم است.

دکتر حق شناس یادآور شد: توجه رسانه ها در موضوعات پدافند غیر عامل موجب پیشگیری عمومی خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: اقدامات صورت گرفته از سوی اداراه کل دامپزشکی در مواجهه با بیماری لکه سفید که سال گذشته مزارع پرورش میگو استان در درگیر کرد، شایسته تقدیر است چرا که گلستان توانست با مقابله صحیح با بیماری لکه سفید در سال جاری به پرورش دوباره میگو بپردازد در حالیکه این بیماری در مزارع جنوب چند سال مانع پرورش میگو می شود.

لازم به ذکر است در این جلسه صادقعلی مقدم مدیرکل پدافند غیرعامل استان گلستان گزارشی از اقدامات این شورا ارائه کرد و همچنین به ارائه برنامه های هفته پدافند غیرعامل در فاصله 5 تا 12 آبان ماه پرداخت.

گفتنی است در این جلسه حسینی مدیر کل آب منطقه ای، قزلسفلو مدیر کل منابع طبیعی و محرابیان مدیر کل دامپزشکی استان به ارائه گزارشات خود پیرامون اقدامات در حوزه پدافند غیرعامل پرداختند.


تلاش در عرصه پدافند غیرعامل دفاعی بدون اسلحه و مهمات است

 

تلاش در عرصه پدافند غیرعامل دفاعی بدون اسلحه و مهمات است

 

تلاش در عرصه پدافند غیرعامل دفاعی بدون اسلحه و مهمات است

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.