عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تلاش ما رفع مشکلات واحدهای تولیدی پیش از تعطیلی است

استاندار گلستان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان؛

تلاش ما رفع مشکلات واحدهای تولیدی پیش از تعطیلی است

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

تلاش ما رفع مشکلات واحدهای تولیدی پیش از تعطیلی است

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت حمایت از واحدهای تولیدی اظهار کرد: تلاش ما رفع مشکلات واحدهای تولیدی پیش از تعطیلی به عنوان پیشگیری است چراکه تعطیلی این واحد ها مشکلات بیکاری و توقف چرخه تولید را به همراه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر هادی حق شناس صبح امروز پنج شنبه 24 مهر در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ضمن تسلیت به مناسبت 28 صفر و وفات پیامبر عظیم الشان اسلام، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع)، تصریح کرد: کمیته ی کارشناسی 5 نفره متشکل از ادارات صمت، اطلاعات، شرکت شهرهای صنعتی، اتاق بازرگانی و معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری تلاش کنند با رصد کامل واحدهای تولید استان پایش دقیقی را صورت دهند تا تولیدکنندگانی که به هر دلیل امکان تعطیلی واحدهای آنان وجود دارد شناسایی شوند و در راستای عدم تعطیلی این واحدها اقدام لازم صورت گیرد.

وی افزود: در سال جهش تولید باید تلاش کنیم زمینه رشد واحدهای تولیدی را فراهم آوریم و با رونق این واحد ها زمینه اشتغال در جامعه را فراهم آوریم.

استاندار گلستان یادآور شد: از محل اعتبارات سال ۹۹ تا کنون ۲۹۲ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحد‌های تولیدی استان گلستان پرداخت شده است .

دکتر حق شناس گفت : از محل اعتبارات تبصره ۱۸ نیز از ۹۳ درخواست مصوب شده جهت دریافت ۶۰۰ میلیارد تومان ، تاکنون به ۲۷ واحد حدود ۲۲۲ میلیارد تومان تسهیلات این بخش پرداخت شده است و از این حیث گلستان در جایگاه دوازدهم کشور قرار دارد .

وی با اشاره به اهمیت نوسازی واحد های تولیدی خاطر نشان کرد: از محل اعتبارات بازسازی و نوسازی نیز تاکنون درخواست تسهیلات ۲۱۵ واحد تولیدی استان جهت دریافت ۷۳۷ میلیارد تومان در کارگروه مصوب و جهت پرداخت به بانک‌های استان ارسال شده که ۴۶ واحد ۱۴۲ میلیارد تومان تسهیلات این بخش را دریافت نموده اند و در این بخش نیز گلستان در جایگاه سوم کشور قرار دارد .

لازم به ذکر است است در این جلسه مشکلات ۳ واحد تولیدی نیز بررسی و تصمیمات لازم با حضور استاندار گلستان اخذ گردید.


تلاش ما رفع مشکلات واحدهای تولیدی پیش از تعطیلی است

 

تلاش ما رفع مشکلات واحدهای تولیدی پیش از تعطیلی است

 

تلاش ما رفع مشکلات واحدهای تولیدی پیش از تعطیلی است

 
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.