عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » استاندار گلستان ؛ تردد خودروهای غیربومی در گلستان ممنوع است


استاندار گلستان ؛ تردد خودروهای غیربومی در گلستان ممنوع است

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

استاندار گلستان ؛ تردد خودروهای غیربومی در گلستان ممنوع است

استاندار گلستان با اشاره به محدویت های تردد اظهار کرد: از روز شنبه اول آذر به مدت ۲ هفته تردد تمامی خودروهای غیر بومی در استان ممنوع است و در هر ۲۴ ساعت این خودروها مشمول جریمه خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر هادی حق شناس امروز جمعه ۳۰ آبان در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای مرکز استان تصریح کرد: تردد خودروهای بومی در شهر های قرمز از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح روز بعد ممنوع خواهد بود.
وی افزود:نیروی انتظامی با استفاده از دوربین های کنترل ترافیک نظارت بر اجرای این مصوبه را از روز اول آذر به مدت دو هفته بر عهده خواهد داشت و خودروهای خاطی جریمه خواهند شد.
استاندار گلستان یادآور شد: خودروهای غیربومی در شهرهای قرمز حق ورود و تردد در محدوده شهری شهری را نخواهند داشت.
دکتر حق شناس خاطرنشان کرد : مشاغل تمام گروه های شغلی به جز گروه اول که شامل فعالیت های ضروری و تامین کننده مایحتاج روزمره زندگی مردم هستند در شهرهای قرمز ممنوع است و با کسانی که مصوبه ستاد ملی کرونا را رعایت نکنند برخورد قانونی خواهد شد.
وی گفت: باید همانگونه که در در ماه های گذشته مردم استان همکاری ارزشمندی را در مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام شدند, تعامل و رعایت شیوه نامه های بهداشتی ادامه داشته باشد و با جلوگیری از ترددهای غیرضروری به انقطاع شیوع ویروس کرونا کمک کنند تا شاهد تسریع در کنترل این بیماری باشیم.
لازم به ذکر است بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا مقابله با کرونا از یکم آذر به مدت دو هفته محدودیت های ترافیکی و شغلی به منظور کاهش شیوع این ویروس در سراسر کشور و خصوصاً شهر های قرمز اعمال خواهد شد.
 

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.