عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » آنچه جامعه را زنده نگاه می دارد امید است

استاندار گلستان در رزمایش کمک مومنانه ماه رمضان:

آنچه جامعه را زنده نگاه می دارد امید است

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

 آنچه جامعه را زنده نگاه می دارد امید است

استاندار گلستان با بیان اینکه آنچه جامعه را زنده نگاه می دارد امید است، اظهار کرد: احساس مشارکت در جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است و اینکه در درون خانوارها، این احساس وجود داشته باشد که افرادی به فکر افراد آسیب دیده هستند، بسیار اهمیت دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس، صبح امروز چهارشنبه ۸ اردیبهشت، در رزمایش مومنانه، مواسات و همدلی ماه رمضان با همکاری مجمع ملی مشارکت‌های مردمی استان گلستان که در سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد، گفت: کمکهای مومنانه و کمک های سازمان های دولتی، سمن ها و گروه های جهادی از ابتدای کرونا به صورت منسجم در استان شکل گرفت.
وی افزود: حدود ۱۴ ماه که استان و کشور درگیر بیماری کرونا است، همواره گروه‌های مردمی تلاش کردند به بخشی از جامعه که به سبب از دست دادن شغل، آسیب بیشتری از این بیماری دیده اند کمک کنند.
دکتر حق شناس خاطرنشان کرد: در ماه رمضان این کمک ها افزایش پیدا کرد و امروز شاهدیم که گروه‌های مردمی و سمن ها به شکل منسجم این بسته ها را تهیه کردند.
استاندار گلستان تصریح کرد: امیدواریم همه خیران و افرادی که توانایی مالی دارند، کمک های خود را به این گروه های مردمی برسانند زیرا این گروه‌ها با شناسایی افرادی که آسیب جدی دیدند می توانند کمک ها را به نیازمندان واقعی برسانند.
دکتر حق شناس با اشاره به تاکیدات اسلام در پرداخت خمس و زکات و کمک به نیازمندان، اظهار کرد: اگر همه توصیه های اسلام را به درستی انجام دهیم و خمس و زکات خود را به موقع بپردازیم، فقیری وجود نخواهد داشت.
لازم به ذکر است، در این مراسم، تعداد ۴۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۱۲ میلیارد تومان جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

 آنچه جامعه را زنده نگاه می دارد امید است

 

 آنچه جامعه را زنده نگاه می دارد امید است

 

 آنچه جامعه را زنده نگاه می دارد امید است

 

 آنچه جامعه را زنده نگاه می دارد امید است


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.