عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » پیام تبریک استاندار گلستان به مناسبت روز پزشک


پیام تبریک استاندار گلستان به مناسبت روز پزشک

پیام تبریک استاندار گلستان به مناسبت روز پزشک

استاندار گلستان در پیامی روز بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک را به تمامی پزشکان و کادر درمانی استان که بصورت شبانه روز در صف اول مقابله با ویروس کرونا تلاش می کنند , تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، متن کامل پیام دکتر هادی حق شناس به شرح زیر است؛


بسم الله الرحمن الرحیم
خدمت به مردم در هر لباس و شغلی شرافت مندانه و ارزشمند است و پزشکی یکی از مشاغلی است که با نجات جان انسان ها و دور ساختن درد و بیماری از آنان می تواند زمینه خوشنودی خانواده ها را فراهم آورد.

اول شهریور ماه در تقویم ملی ایران مقارن با زادروز تولد ابوعلی سینا پزشک و دانشمند برجسته ایرانی با شهرتی بین المللی است که با اقدامی ارزشمند به نام روز پزشک نامگذاری شده است.

شیوع ویروس کرونا در اواخر سال ۱۳۹۸ و ادامه زنجیره آن تا به امروز , میزان از خود گذشتگی پزشکان, پرستاران و کادر درمان را به همه ثابت کرد و نشان داد این قشر زحمت کش تا چه اندازه می توانند جان بر کف در مقابله با این ویروس منحوس دلاورانه و شجاعانه در میدان حاضر شوند و شهیدانی را در مسیر سلامت مردم این مرز و بوم تقدیم نمایند.

بی تردید همه ما باید توجه داشته باشیم که در این روزها پاسخ رشادت ها و جان فشانی های پزشکان و کادر درمان رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی است که بتواند زمینه انقطاع زنجیره ویروس کرونا را فراهم آورد و این عزیزان بتوانند با فشار کمتری به انجام وظایف خود بپردازند.

اینجانب فرا رسیدن اول شهریور روز پزشک را به تمامی  پزشکان و خدمتگزاران عرصه بهداشت و درمان استان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم در سایه همکاری و همراهی همه مردم از سختی های وارد آمده بر کادر درمان بکاهیم و البته با تسریع در واکسیناسیون همگانی شاهد قطع زنجیره انتقال و همچنین ریشه کن شدن ویروس کرونا در آینده نزدیک باشیم.

هادی حق شناس 
استاندار گلستان

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.