عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » آموزش اساس توسعه کشور است

استاندار گلستان در آیین بهره برداری از دبیرستان ایرانسل سیمین شهرگمیشان:

آموزش اساس توسعه کشور است

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

 

آموزش اساس توسعه کشور است

 استاندار گلستان، آموزش را اساس توسعه کشور دانست و اظهار کرد: هرگاه مدارس ما بهتر از دفاتر ما و استانداردسازی شد، ما الفبای توسعه را صرف کرده ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس صبح امروز چهارشنبه 7 مهر در آیین بهره برداری از دبیرستان ایرانسل سیمین شهرگمیشان خاطرنشان کرد: دانش آموزان استان گلستان در سال جاری موفق به کسب رتبه های تک رقمی و دو رقمی در آزمون های  سراسری شدند که این نشان می دهد اگر امکانات کافی در اختیار دانش آموزان قرار گیرد، ظرفیت درخشش در سطح ملی وجود دارد.
وی با بیان اینکه، تهدید سیل، تبدیل به یک فرصت بی نظیر برای نوسازی و  بازسازی در استان شد، افزود: در استان 23 مدرسه تخریبی وجود داشت که 45 مدرسه ساخته شد؛ به طور کلی بیش از 250 کلاس درس از محل اعتبارات مختلف سیل و کمک خیران در استان ساخته شد.
دکتر حق شناس تصریح کرد: بیش از 790 روستا تحت پوشش ایرانسل قرار دارند که تقاضا داریم مابقی روستاها نیز تحت پوشش سرویس دهی قرار گیرند تا همه دانش آموزان بتوانند از خدمات آموزش مجازی بهره ببرند.
وی گفت: امیدواریم دانش آموزانی از این مدارس فارغ التحصیل شوند که بتوانند آینده شهرستان و استان و حتی کشور را به خوبی رقم بزنند.
دبیرستان ایرانسل سیمین شهرگمیشان با اعتباری بالغ بر۸ میلیارد تومان با حضور استاندار گلستان، مدیرعامل شرکت ایرانسل و نماینده منطقه در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

آموزش اساس توسعه کشور است

 

آموزش اساس توسعه کشور است

 

آموزش اساس توسعه کشور است

 

آموزش اساس توسعه کشور است

 

آموزش اساس توسعه کشور است


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.