عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » پیام تبریک استاندار به مناسبت قهرمانی تیم گلستان در رقابت های کبدی قهرمانی کشور


پیام تبریک استاندار به مناسبت قهرمانی تیم گلستان در رقابت های کبدی قهرمانی کشور

پیام تبریک استاندار به مناسبت قهرمانی تیم گلستان در رقابت های کبدی قهرمانی کشور

استاندار گلستان در پیامی قهرمانی تیم گلستان در رقابت های کبدی قهرمانی کشور را به خانواده ورزش و تمامی مردم شریف استان تبریک گفت و اظهار کرد: ورزش در گلستان از جایگاه منحصر به فردی برخوردار است و توسعه ورزش قهرمانی می تواند زمینه توسعه ورزش همگانی و افزایش سلامت جامعه را فراهم سازد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان متن کامل پیام دکتر هادی حق شناس به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
تلاش ارزشمند و قهرمانی مقتدرانه تیم گلستان در رقابت‌های کبدی قهرمانی بزرگسالان کشور دل همگان خصوصاً مردم ورزش دوست استان گلستان را شاد کرد.
گلستان خاستگاه و پایگاه ورزش های مختلفی همچون بسکتبال، والیبال، اسبدوانی، کبدی و... است و قهرمان تیم گلستان در رقابت‌های کبدی قهرمانی بزرگسالان کشور در واقع پاداش زحمات شبانه روزی و بی وقفه فرزندان این استان در عرصه این ورزش آن هم در روزگار شیوع ویروس کرونا است که امکان بسیاری از تمرینات و رقابت ها از اهالی ورزش گرفته شده است.
اینجانب این موفقیت ارزشمند و قهرمانی مقتدرانه را به کبدی کاران عزیز استان، کادر فنی ، مدیریت این تیم و تمامی ورزشکاران و ورزش دوستان استان تبریک عرض می نمایم و ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در عرصه مدیریت ورزشی استان امیدوارم توسعه ورزش قهرمانی زمینه ساز توسعه ورزش همگانی و افزایش سلامت جامعه شود و همچنین شاهد موفقیت ها و درخشش بیش از پیش فرزندان غیور استان در عرصه های ملی و بین‌المللی باشیم

هادی حق شناس
استاندار گلستان

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.