عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » پیام تبریک استاندار گلستان به مناسبت هفته بسیج


پیام تبریک استاندار گلستان به مناسبت هفته بسیج

پیام تبریک استاندار گلستان به مناسبت هفته بسیج

استاندار گلستان در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به عموم مردم شریف استان خصوصاً بسیجیان جان بر کف و از خودگذشتگی استان تبریک گفت و اظهار کرد : شجره طیبه بسیج همواره در طول انقلاب اسلامی منشأ خیر و برکت بوده و در لحظه لحظه ی تاریخ پر فراز و نشیب جمهوری اسلامی نقش آفرینی نموده است. 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان متن کامل پیام دکتر علی محمد زنگانه به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
شجره طیبه بسیج که با درایت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) بنا شد، همواره در طول انقلاب اسلامی منشأ خیر و برکت بوده و در لحظه لحظه ی تاریخ پر فراز و نشیب جمهوری اسلامی نقش آفرینی نموده است.
خوشبختانه امروز بسیج به آنچنان بالندگی و توانمندی رسیده است که در حوزه های مختلف فرهنگی، عقیدتی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و حتی بهداشتی یاری بخش مردم شریف بوده و توانسته است بارهای سنگینی را از دوش نظام مقدس جمهوری اسلامی بردارد.
به فرموده مقام معظم رهبری مد ظله العالی بسیج مکتبی ترین و مردمی ترین نیروی مقاومت جهانی است و این پاره تن مردم، توانسته است مقبولیتی فراتر از مرزهای ملی کسب نماید و دست گیر تمامی مظلومان در اقصی نقاط دنیا باشد.
اینجانب فرا رسیدن هفته بسیج را به عموم مردم خصوصاً تمامی بسیجیان استان که خالصانه در مسیر رشد و پیشرفت گلستان گام بر می دارند و با پیروی از ولایت، زمینه بالندگی و سربلندی استان و کشور را فراهم می آورند، تبریک عرض می نمایم و امیدوارم همراهی بسیج با کادر بهداشت و درمان در قالب طرح شهید سلیمانی، منجر به کنترل هرچه بهتر و سریعتر این ویروس منحوس گردد.

علی محمد زنگانه
استاندار گلستان

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.