عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بهره مندی بیش از ۸ هزار زوج از تسهیلات ازدواج

استاندار گلستان در ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان خبر داد؛

بهره مندی بیش از ۸ هزار زوج از تسهیلات ازدواج

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

بهره مندی بیش از ۸ هزار زوج از تسهیلات ازدواج

 

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت توجه به موضوعات ازدواج و فرزند آوری اظهار کرد: در سالجاری بیش از هشت هزار نفر از متقاضیانی که مدارک خود را تکمیل کرده از تسهیلات ازدواج بهره مند شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان؛ ظهر امروز ۹ آذر ماه دکتر علی محمد زنگانه در جلسه ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان که باحضور متقی فر مدیرکل برنامه ریزی و توسعه وزارت وزرش و جوانان برگزار شد، گفت: در شش ماه نخست سال جاری بیست و پنج هزار متقاضی تسهیلات ازدواج در سامانه ثبت نام کرده اند که تاکنون بیش از هشت هزار نفر از متقاضیانی که مدارک خود را تکمیل کرده از این تسهیلات بهره مند شده اند.
استاندارگلستان با بیان اینکه مشوق های خوبی برای زوج های گلستانی درنظر گرفته شده است، افزود: با هماهنگی های صورت گرفته پرداخت تسهلات ازدواج و فرزند آوری به متقاضیان مشمولین غایب خدمت وظیفه عمومی و افرادی که دارای بدهی بانکی هستند از این مشوق ها بهره مند شوند.
دکتر زنگانه ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار و شهدای ۵ آذرگرگان گفت: حضور ۲بانوی گلستانی از بین ۱۴ شهید پنجم آذر، نشان از سهم بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه کارها باید ریشه ای و عمیق انجام شود، گفت: انجام اقدامات ارزشمند افزایش قدرت کشور را در پی خواهد داشت.
مقام عالی دولت در استان در بخشی از سخنان خود با اشاره به تدوین اطلس جامع جمعیت استان بیان کرد: تدوین اطلس روند تحولات ازدواج و طلاق استان متناسب با چالش ها و مشکلات پیش رو در شهرستان ها، می تواند از تهدید های پیش رو جلوگیری کند.
لازم به ذکر هفتمین جلسه ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان با ۷ دستور کار به اتمام رسید.

بهره مندی بیش از ۸ هزار زوج از تسهیلات ازدواج

 

بهره مندی بیش از ۸ هزار زوج از تسهیلات ازدواج

 


 

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .