عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » انقلاب اسلامی انقلاب مردمی است

استاندارگلستان در جلسه ستاد عالی دهه فجر گلستان؛

انقلاب اسلامی انقلاب مردمی است

انقلاب اسلامی انقلاب مردمی است

استاندار گلستان گفت: انقلاب اسلامی انقلاب مردمی است و تمام برنامه‌هایی دهه فجر باید با محوریت مردم برگزار شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان، علی‌محمد زنگانه صبح امروز در جلسه ستاد عالی دهه فجر گلستان اظهار کرد: توجه به نماد پرچم به عنوان نماد اصلی انقلاب اسلامی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی اضافه کرد: فضاسازی محیطی در ایام دهه فجر بسیار مهم است و انتظار داریم تمامی دستگاه‌ها از ظرفیت‌های خود در تبلیغات محیطی به صورت کامل استفا‌ه کنند.
استاندار گلستان تصریح کرد: اجرای برنامه‌های نوآورانه با محوریت جوانان به ویژه نخبگان و دانشجویان توسط نهادهای علمی و دانشگاهی ویژه برگزار شود.
زنگانه افزود: دولت سیزدهم دولت مردمی است و تمام برنامه‌های دهه فجر باید با محوریت مردم باشد.
وی با اشاره به اینکه نخبگان باید درر بیان مطالب هوشمند عمل کنند، گفت: انتشار بذر نا امیدی در بین افزاد جامعه جز نابودی هیچ سود دیگری ندارد.
استاندار گلستان تصریح کرد: انتقاد را با جان و دل می‌پذیریم و از انتقادات سازنده استقبال می‌کنیم و انتظار داریم نخبگان و افراد فرهیخته در هر بخش با اظهارنظر کارشناسی و پیشنهادهای عملیاتی نقد کنند.
زنگانه خاطرنشان کرد: مدیران و مسوولان استان در نشست‌های مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی رسانه‌ای با قدرت حاضر شوند و از توان مهم رسانه برای بیان عملکرد استفاده کنند.
زنگانه با اشاره به اینکه ۷۰ واحد نیمه فعال و غیرفعال در استان گلستان در دولت سیزدهم فعال شده ، تصریح کرد: مردم باید بدانند در بیش از چهار دهه انقلاب اسلامی چه دستاوردهای بزرگی رقم خورده است و ما باید با تمام توان این دستاوردها را بیان کنیم.
وی افزود: تمرکز پروژه‌های دهه فجر بر بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه‌تمام است.
 

انقلاب اسلامی انقلاب مردمی است

 

انقلاب اسلامی انقلاب مردمی است

 

انقلاب اسلامی انقلاب مردمی است

 بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .