عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » شناخت مشی شهدا موثرترین روش برای درونی کردن ارزش ها و ترمیم شکاف بین نسلی است


شناخت مشی شهدا موثرترین روش برای درونی کردن ارزش ها و ترمیم شکاف بین نسلی است

 

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: شناخت مشی شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موثرترین راه درونی کردن ارزشها برای جوانان و راهکاری متعالی جهت مقابله با جامعه پذیری ناهمسان و ترمیم شکاف نسلی است.
به گزارش ایثار واحد گلستان، محمدعلی طالع زاری در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس که با حضور نمایندگان برخی از دستگاه های اجرایی و تشکل های ایثارگری برگزار گردید با اشاره به مصوبات شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: اهم فعالیت های بنیاد که در استان باید مجدانه پیگیر شود، تولید محصولات فرهنگی و تبلیغی با محوریت شناساندن اهداف متعالی شهدا و نشر آن در جامعه، برگزاری نمایشگاه های خلاق با محوریت توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به صورت کیفی با هدف تعالی فکری و فرهنگی و به صورت فراگیر برای جوانان است.
وی با اشاره به ضرورت مشارکت دستگاه های اجرایی و استفاده از ظرفیت تشکل‌های گوناگون ایثارگری در برنامه‌ها و تصمیمات بنیاد گفت: یکی از برکاتی که نصیب ما شده وجود جامعه ایثارگری فعال و پویاست، این تشکل‌ها پل توانمند بسیار قوی برای ارتباط دو سویه بنیاد با جامعه هدف و پشتوانه قوی برای تحقق برنامه‌های بنیاد هستند.
وی با تأکید بر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب افزود: یکی از رویکردهای مهم ویژه‌برنامه‌های هفته دفاع مقدس حضور حداکثری مردم و تولید محتوی فراگیر در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
این مقام مسئول تصریح کرد: حضور حماسه‌آفرین مردم در هشت سال دفاع از انقلاب اسلامی باعث شد دفاع مقدس به الگویی برای تمامی آزادی خواهان جهان تبدیل‌شده و دشمنان انقلاب را ازآنچه کرده‌اند پشیمان کند.
وی ادامه داد: شناخت مشی شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موثرترین راه درونی کردن ارزشها برای جوانان و راهکاری متعالی جهت مقابله با جامعه پذیری ناهمسان و ترمیم شکاف نسلی است.
نام دستگاه ارسال کننده خبر : بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .