عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » خدمت بی منت به ایثارگران وظیفه همه مسئولین است


خدمت بی منت به ایثارگران وظیفه همه مسئولین است

 

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در نشست صمیمی با جانبازان 70 درصد، گفت: خدمت بی منت، خالصانه و توام با تکریم وظیفه همه مسئولان است.
به گزارش ایثار واحد گلستان، محمد علی طالع زاری در نشست صمیمی با جانبازان 70 درصد در گفتگو با خبرنگار ایثار واحد گلستان گفت: در راستای نطق دکتر منتظری نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا در ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲و استقبال ایثارگران، اولین جلسه تخصصی ویژه جانبازان 70 درصد تشکیل شد.
وی در ادامه ضمن ارائه تحلیل آماری از موانع و مشکلات جانبازان 70 درصد، پیشنهادات راهبردی را پیرامون برنامه هفتم توسعه و ضوابط بودجه 1402 اعلام کرد.
سرپرست بنیاد گلستان با اشاره به تکمیل مجتمع بزرگ توانبخشی ایثار گفت: این مجتمع نماد همدلی و همکاری دستگاه های اجرایی استان و همچنین هدیه ای از طرف دولت سیزدهم به جامعه ایثارگری استان است که سالیان سال متروک و بلاتکلیف مانده بود و به حول و قوه الهی با دستان توانمند رئیس جمهور به زودی افتتاح خواهد شد.
در ادامه این جلسه مدیران مدعو در بخش بیمه سلامت و تامین اجتماعی به تشریح دستورالعمل ها بخش نامه های بیمه پایه پرداخته و مدیرعامل بیمه دی نیز به دغذغه های جامعه ایثارگری در خصوص بیمه مکمل پاسخ گفت.
در این نشست که با تاکید جانبازان معزز برای نخستین بار با چنین ترکیب و کیفیتی برگزار گردید، این عزیزان مباحث خود را با مدیران مرتبط در میان گذاشتند و پس از پاسخگویی مدیران مقرر گردید جمع‌بندی نیازها و مشکلات اساسی جانبازان در حوزه‌های رفاهی، درمانی، معیشتی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز آن، توسط دکتر منتظری تنظیم و جهت پیگیری به سازمان بنیاد شهید کشور ارائه شده و این جلسات منظم به صورت فصلی با حضور مدیران مرتبط و جانبازان برگزار شود.نام دستگاه ارسال کننده خبر : بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .