عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بهسازی محور بندر ترکمن به آق قلا در حال اجرا است

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی گلستان:

بهسازی محور بندر ترکمن به آق قلا در حال اجرا است

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت: محور بندر ترکمن به آق قلا یکی از مهم ترین محورهای مواصلاتی استان است که در حال حاضر عملیات تعریض و بهسازی باند جنوبی این محور در حال اجرا است.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان، علیرضا لیاقی معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی گلستان اظهار کرد:  با توجه به میزان ترافیک بالا و عرض کم محور بندر ترکمن به آق قلا، اداره کل راه و شهرسازی با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان نسبت به تعریض و بهسازی باند جنوبی این محور اقدام کرده است.

وی افزود: این محور 34 کیلومتر طول دارد و تا کنون تعریض، بهسازی و آسفالت 11 کیلومتر از باند جنوبی آن از مبدا بندرترکمن به سمت آق قلا توسط اداره کل راه و شهرسازی گلستان به اتمام رسیده و تعریض و مابقی مسیر در دست اقدام می باشد.

لیاقی ادامه داد: برنامه ریزی های لازم برای بهره برداری بخشی از باند جنوبی محور بندر ترکمن به آق قلا در دور دوم سفر رئیس جمهور به گلستان انجام شده است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی گلستان همچنین گفت: لازم به ذکر است که این پروژه از مصوبات سفر هیئت دولت به گلستان بوده و یکی از مطالبات جدی مردم منطقه است.

وی درا نتها اظهار کرد: گفتنی است اداره کل راه و شهرسازی گلستان یکی از دستگاه های پیشرو در جذب اعتبارات مصوبات سفر رئیس جمهور بوده و هم اکنون پروژه بهسازی محور آق قلا به گنبد کاووس نیز در حال اجرا می باشد.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان:
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .