عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دیدار مدیرعامل توزیع نیروی برق با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان


دیدار مدیرعامل توزیع نیروی برق با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان گلستان و هيئت همراه با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه گرگان ديدار و گفتگو كرد.
به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق گلستان ؛ سید احمد موسوی در اين ديدار گفت : گذر موفق از پیک تابستان امسال دستاورد بزرگ کارکنان شرکت توزیع برق استان بوده است که بدون همراهی مردم امکان پذیر نبود.
وی افزود: گذر موفق از پیک تابستان دغدغه اصلی توزیع برق گلستان بود و این موضوع با اقداماتی از قبیل پیک سایی و مدیریت هوشمند مصرف برق میسر گردید.
موسوی اضافه کرد: امسال کاهش مصرف بین هفت تا ۱۰ درصدی در دستور کار وزارت نیرو برای مصارف خانگی در نظر گرفته شده بود و برای این منظور مشوق های بی نظیری از قبیل به ازای هر کیلووات کاهش مصرف، ۲۰ برابر نرخ فروش برق پاداش در نظر گرفته شد و۷۸ هزار خانوار در استان از این طرح بهره مند شدند.
وی افزود: پاداش در سال قبل ،۵برابر نرخ فروش برق در نظر گرفته شده بود، ولی امسال، این پاداش به ۲۰ برابر برای مشترکین خانگی درنظر گرفته شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان در پایان صنعت برق را یکی از زیرساختهای مهم پیشرفت و توسعه استان عنوان نمود و اهداف و چشم انداز صنعت برق گلستان را تشریح کرد.
نماينده ولي فقيه در گلستان و امام جمعه گرگان در اين ديدار ضمن تقدیر از اقدامات شركت توزيع نيروي برق استان گفت : مردم تا كنون صنعت برق را در حوزه مديريت مصرف بخوبي همراهي كردند و امسال نیز بيش از پيش اين صنعت را ياري نمودند که جای تشکر را دارد.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت برق
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .