عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » شستشوی 100 کیلومتر از شبکه توزیع و خط انتقال آب شرب در شهرستان بندرترکمن

در 2 سال گذشته صورت گرفت :

شستشوی 100 کیلومتر از شبکه توزیع و خط انتقال آب شرب در شهرستان بندرترکمن

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان  از شستشوی  100 کیلومتر از شبکه توزیع و خط انتقال آب شرب این شهرستان  و روستاهای  تحت پوشش در 2 سال گذشته خبرداد .
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، " ابوالفضل رحیمی " با اعلام این خبر افزود: این اقدام به منظور حفظ کیفیت آب مصرفی مشترکین و ارائه خدمات مطلوب تر آبرسانی در شهرستان بندرترکمن و روستاهای تحت پوشش انجام شده است.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان یادآور شد :حفر و تجهیز 2 حلقه و بهسازی 12 حلقه چاه آب شرب ، اجرای 130متر عملیات اصلاح خط انتقال و همچنین اجرای بیش از 7 کیلومتر عملیات توسعه و اصلاح شبکه آبرسانی در راستای تامین آب پایدار از دیگر اقدامات صورت گرفته از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون در این شهرستان بوده است.
رحیمی در بخش  دیگری اظهار داشت : نصب 549 فقره انشعاب آب جدید برای مشترکین و همچنین تعویض 433 کنتور خراب مشترکین با هدف کاهش هدر رفت آب در این مدت در این شهرستان و روستاهای تحت پوشش انجام گردید.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پایان گفت : اجرای بیش از 100متر عملیات اصلاح شبکه خط انتقال فاضلاب و همچنین شستشوی 70 کیلومتر شبکه فاضلاب با هدف پیشگیری از گرفتگی در مسیر شبکه فاضلاب و کاهش حوادث احتمالی انجام شده است.
                                                      


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت آب و فاضلاب
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .