عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » قرارگاه نوروزی راهداری و حمل و نقل گلستان برای خدمات شبانه روزی به مسافران دایر است

در دور دوم سفرهای نوروزی:

قرارگاه نوروزی راهداری و حمل و نقل گلستان برای خدمات شبانه روزی به مسافران دایر است

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با توجه به دور دوم سفرهای نوروزی گفت: قرارگاه مرکزی ستاد نوروزی در حوزه های راهداری و حمل و نقل در مدیریت راهها و پایانه های مرکزی گرگان و گنبد فعال است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان، عادل مصدقی درمصاحبه زنده با رادیو ایران_ برنامه"صدای راهبران" درباره اقدامات نوروزی و طرح "پویش چشم به راهیم" با اشاره به فعالیت قرارگاه مرکزی ستاد نوروزی اداره کل، اظهارداشت: در این قرارگاه همکاران حوزه راهداری و حمل و نقل در 12 اداره شهرستان و 27 باب راهدارخانه استان در خدمت شبانه روزی مسافران نوروزی هستند.

وی با اشاره به حجم ترافیک جاده های استان طی روزهای آتی ادامه داد: خروجی سامانه های تردد شمار استان با ثبت بیش از 9 میلیون و 248 هزار و 963 تردد از ابتدای طرح نوروزی تا پایان روز نهم فروردین ماه نشان از افزایش 7 درصدی ترددها به استان را دارد.

مصدقی تصریح کرد: برای رانندگی ایمن توجه به نکات ایمنی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی ضروری است و با توقف رانندگان در محل ایستگاه پویش چشم به راهیم در ورودی غربی استان برای آگاه سازی رانندگان و سرنشینان تلاش می شود.

به گفته وی، در این پویش با اجرای برنامه های فرهنگی و ایمنی به رانندگان و کودکان بعنوان همیار راننده برای جلوگیری از تصادفات و تلفات جاده ای آموزش داده می شود.

 نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .