عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » توزیع ۵ هزار بسته معیشتی به ارزش ۴ میلیارد تومان در گلستان


توزیع ۵ هزار بسته معیشتی به ارزش ۴ میلیارد تومان در گلستان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان با اشاره به خدمات داوطلبانه هلال‌احمر، از اهدای ۵ هزار بسته معیشتی به ارزش ۴ میلیارد تومان بین خانواده‌های کم برخوردار در ۳ ماهه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر گلستان، قاسم غریب آبادی با اشاره تلاش هلال‌احمر در جهت ارتقای وضعیت معیشت و سلامت خانواده‌های کم برخوردار گفت: در ۳ ماهه نخست سال ۱۴۰۳ به همت خیرین و نیکوکاران قریب ۵ هزار بسته معیشتی به خانواده‌ها و افراد شناسایی شده اهدا شد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان با اشاره به خدمات سلامت محور هلال‌احمر در مناطق دور افتاده بیان کرد: از ابتدای سال ۶۲۰ نفر از مردم روستاها از خدمات بهداشتی و درمانی کاروان سلامت و نذر خدمت پزشکان و پیراپزشکان داوطلب استان بهره مند شدند.
غریب آبادی از خدمات بانک امانات تجهیزات پزشکی نام برد و افزود: این مراکز اقلامی از قبیل ویلچر، دستگاه اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن، تخت بستری بیمار، تشک مواج، ساکشن، عصا و واکر به ۱۹۰ بیمار مراجعه کننده که توانایی خرید این اقلام را ندارند امانت داده شد.
وی با اشاره به ضرورت فرهنگ‌ سازی اهدای خونِ آگاهانه و مسئولانه در حمایت ماندگار از بیماران تصریح کرد: در سه ماهه نخست سال ۲۵۰ هزار سی سی خون توسط ۵۵۲ داوطلب اهدای خون به بیماران اهدا شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان با اشاره به اجرای پویش مرهم زائر خاطر نشان کرد: با هدف تأمین بخشی از نیازمندی‌های دارویی و تجهیزات مصرفی پزشکی مراسم اربعین حسینی و دیگر طرح‌های سلامت‌ محور و بشردوستانه ۴۷۳ قلم دارو در قالب پویش مرهم زائر جمع آوری شد.

نام دستگاه ارسال کننده خبر : جمعیت هلال احمر گلستان
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .