عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » قطار گردشگری گرگان اینچه برون میزبان خانواده میراث فرهنگی گلستان


قطار گردشگری گرگان اینچه برون میزبان خانواده میراث فرهنگی گلستان

 مدیر کل راه آهن شمال شرق 2 از تور گردشگری خانواده میراث فرهنگی وصنایع دستی استان گلستان خبر داد .

 محمد رضا قربانی گفت : به مناسبت گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر و راه اندازی قطار گردشگری گرگان اینچه برون مجموعه اداره کل راه آهن شمال شرق 2 میزبان تورگردشگری خانواده بزرگ میراث فرهنگی و صنایع دستی استان گلستان بود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن شمال شرق 2، قطار گردشگری گرگان – اینچه برون دراولین روزهای ایام ا... دهه مبارک فجرمیزبان کارکنان اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان به همراه خانواده هایشان بود واز منابع طبیعی و مناظر و دشت های وسیع شمال استان بازدید نمودند .

قربانی ادامه داد : گردشگری، سیاحت یا توریسم به طور کلی به عنوان مسافرت تفریحی است و قطارهای گردشگری نیز در این راستا نوعی دیگری از کاربرد قطارهاست که برای جابجایی مسافران و بازدیدکنندگان و توریست ها از مناطق طبیعی و اماکن باستانی و دیدنی مورد استفاده میگیرد .

وی ادامه داد: اداره کل راه آهن شمال شرق 2 همواره در صدد ارج نهادن به حقوق مسافران و شهروندان استان فعالیتهای خوبی را در حوزه رونق صنعت گردشگری و استفاده بهینه از قطار و حمل و نقل ریلی کمک انجام داده است که یکی از این اقدامات راه اندازی قطار گردشگری گرگان- اینچه برون برای استفاده هم استانیها و تورها می باشد.

وی اظهار داشت :مدارس ، سازمانها و ادارات وسازمان گردشگری و انجمن های صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری می توانند برنامه‌های خود را به امور مسافری این اداره کل اعلام نموده و برنامه ریزی های لازم برای اعزام و انجام تور گردشگری و عازم شدن با قطار مسافری و گردشگری در نظر داشته باشند و تمهیدات لازم صورت پذیرد.

در این سفر یک روزه گردشگران ضمن بهره مندی از جذابیت های تاریخی و طبیعی مسیر ازجمله بخشی ازدیوار دفاعی گرگان، محدوده پل تاریخی آق قلا، محدوده گل فشان نفتیلیجه درصوفی کم آق قلا ومحدوده تالاب های بین المللی آجی گل وآلماگل وآلاگل از بازارچه مرزی اینچه برون نیز دیدن کردند و استفاده از قطار گردشگری را بعنوان وسیله ای امن و مناسب برای سفر و تورهای گردشگری دانستند.

قطار گردشگری گرگان اینچه برون میزبان خانواده میراث فرهنگی گلستان

 

قطار گردشگری گرگان اینچه برون میزبان خانواده میراث فرهنگی گلستان

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راه آهن شمال شرق 2- استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : راه آهن
  • بازدید : 1182
  • کد خبر : 17282
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.