عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » افتتاح نخستین دفتر استاندارد سازی و تدوین استان در دانشگاه گلستان


افتتاح نخستین دفتر استاندارد سازی و تدوین استان در دانشگاه گلستان

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه گلستان؛ با حضور دکتر یغمائی رئیس دانشگاه، مهندس اباذری معاون تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد، مهندس محمود فرمانی مدیرکل استاندارد استان، دکتر مهناز اقدسی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه و جمعی از مدیران کشوری و استانی نخستین دفتر استانداردسازی استان گلستان در دانشگاه گلستان افتتاح شد.

 در ابتدای این نشست دکتر فرهاد یغمائی رئیس دانشگاه گلستان با اشاره به تفاهم نامه امضاء شده فیمابین دانشگاه و اداره کل استاندارد استان به اجرای اصول تنظیم شده در این تفاهم نامه تاکید کردند.

 دکتر یغمائی در سخنان خود به داشتن اعضای هیأت علمی جوان و توانمند اشاره کردند و آن را ذخیره پنهان دانشگاه دانستند که برای ارتقاء و برداشتن گامهای مثبت در استان و کشور قابل توجه است.

 در ادامه این نشست مهندس علی اباذری گفت: امروزه تعامل و ارتباط سازمان ملی استاندارد با مراکز دانشگاهی یک انتخاب نیست بلکه یک تکلیف سازمانی است و چاره ای جز انجام آن نداریم.

 معاون تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد افزود: خوشبختانه در این استان پتانسیل و ظرفیتهای بسیار بالایی دارد که وجود بیش از 130 عضو هیأت علمی جوان و توانمند باعث وجود این قابلیت در دانشگاه گلستان شده است و این اعتماد را به مجموعه سازمان ملی استاندارد داد که امروز شاهد افتتاح نخستین دفتر استانداردسازی استان گلستان در این دانشگاه هستیم.

 در ادامه دفتر استانداردسازی استان گلستان در ساختمان شماره 2 دانشگاه گلستان افتتاح گردید.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : دانشگاه گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس1
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0