عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نشست مشترک مدیران کل فنی و حرفه ای و کمیته امداد امام (ره) برگزار شد


نشست مشترک مدیران کل فنی و حرفه ای و کمیته امداد امام (ره) برگزار شد

نشست مشترک مدیران کل فنی و حرفه ای و کمیته امداد امام (ره) برگزار شد

 بمنظور گسترش تعاملات و آموزش ها برای محرومین و مددجویان، نشست مشترکی بین تیرانداز مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای و حسین پور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای گلستان، ابوالفضل تیرانداز مدیرکل در این نشست ضمن تبریک بمنظور بر عهده گرفتن این جایگاه و آرزوی توفیق، اظهار داشت: امیدواریم تعاملات بین دو دستگاه همانند سنوات گذشته ادامه داشته و با قوت بیشتری پیگیری شود.

 وی اظهار داشت: آموزش های مهارتی حرفه هایی را بیشتر پیگیری می کند که بتوان منجر به تولید باشد و زنجیره آموزش، تولید، بازاریابی و فروش یک اصل و هدف در آموزش فنی و حرفه ای است و در راستای اجرایی نمودن اقتصاد مقاومتی طبق برنامه های در نظر گرفته شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، توانمندسازی فقرا و محرومین در دستور کار قرار دارد.

 تیرانداز در ادامه گفت: آموزش های مهارتی برای محرومین و مددجویان در سنوات گذشته نشان داده است که بسیار با استقبال مناسبی همراه بوده و رغبت برای فراگیری آن گسترش پیدا نموده است و یک نمونه دیگر از فعالیت های این اداره کل راه اندازی سایت بازارمحور بوده که کارآموزان با قراردادن دستاوردهای خود در این سایت می توانند بازاریابی خود را انجام داده و آنها را به فروش برسانند.

 حسین پور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان نیز در این نشست ضمن استقبال از گسترش آموزش ها در بین این قشر، بیان داشت: کمیته امداد امام نیازمند حمایت آموزشی آموزش فنی و حرفه ای است و هر مقدار که از آموزش های مهارتی بهره مند شویم کم است.

 وی گفت: آموزش های فنی و حرفه ای بسیار مفید و اثربخش در امر اشتغال است و آموزش لازمه ورود به هر شغل برای موفقیت در آن است.

 

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.