عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » سی امین جلسه کمیته بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

با احتمال پیش بینی وقوع سیل طی دو روز آینده؛

سی امین جلسه کمیته بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

سی امین جلسه کمیته بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

سی امین جلسه کمیته بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با توجه به اخطار کمیته ملی فرماندهی وپشتیبانی مدیریت سیلاب شرکت مدیریت منابع آب ایران در خصوص بارش ها واحتمال وقوع سیل در دفتر مدیر عامل شرکت برگزار شد.  
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مهندس نظری مدیر عامل شرکت در این جلسه گفت: بر اساس اخطاریه کمیته ملی فرماندهی وپشتیبانی مدیریت سیلاب شرکت مدیریت منابع آب ایران وقوع سیل محتمل است وبه همین خاطر آمادگی لازم باید در ادارات وامورات شهرستان ها با توجه به محدوده جغرافیایی ضرورت دارد.
مهندس نظری در ادامه بر آمادگی تمام واحدها،اطلاع رسانی به مدیریت بحران استان وهماهنگی امور شهرستان ها با فرمانداری ها تاکید کردوگفت:مدیران امورات شهرستان ها قبل از بحران اطلاع کامل از وضعیت تجهیزات وماشین آلات سنگین منطقه خود داشته باشند.همچنین مدیران امورات شهرستان ها در صورت اتفاق در جلسات بحران شهرستان ها حضور داشته باشند و در صورت لزوم خسارات وارده را اعلام کنند.
مهندس جعفری سرپرست مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در این جلسه بر مشکلاتی که در سیل ۱۹ و۲۰ مرداد رخ داد اشاره کرد و در ادامه مهندس حسینی معاون حفاظت و بهره برداری شرکت و عضو کمیته بر حضور و اقدامات به موقع همکاران ستادی و امورات شهرستان ها به منظور تشکیل به موقع کمیته فرعی مدیریت بحران را مورد تاکید قرار دادند.
گفتنی است در این جلسه مقرر شد،با توجه به احتمال وقوع سیلاب در استان،ادارات و امورات شهرستان ها اقدامات لازم به منظور آمادگی جهت مقابله با هر گونه حوادث احتمالی بعمل اورند.
همچنین هماهنگی لازم با فرمانداری های شهرستان انجام گردد وکمیته بحران شهرستان در صورت لزوم و با حداکثر اعضا تشکیل شود.
صورتجلسه کمیته فرعی ادارات و امور آب ومدیریت بحران فرمانداریها در صورت تشکیل در اسرع وقت به دفتر مدیریت بحران شرکت ارسال شود.
دستورات لازم به سرپرست کارگاه های عمرانی جهت آمادگی ماشین آلات و تجهیزات جهت مقابله با سیل احتمالی و جمع بندی گزارش نهایی وتحلیلی سیل با دفتر مطالعات شرکت و با هماهنگی دیگر واحدها از جمله مصوبات دیگر سی امین جلسه کمیته بحران شرکت بود.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت آب منطقه ای گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس1
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.